Terazi Burcu İrdelemesi Serisi: Bölüm 3

142

Geçen günlerde ikinci bölümünü yayımladığımız Terazi Burcu İrdelemesi serisinin üçüncü bölümü ile karşınızdayız. Serinin ilk yazısına BURADAN ve ikinci yazısına da BURADAN ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda terazi burcu ile uyumlu ve uyumsuz burçları inceleyeceğiz. Yazının dördüncü bölümü önümüzdeki günlerde gelecek. İşte karşınızda Terazi Burcu İrdelemesi Serisi: Bölüm 3…

Terazi Burcu ile En Uyumlu Burçlar

İkizler, Aslan, Yay, Kova

Terazi burcu; düşünmek, gözlemlemek ve onlar için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermek için kendine ait bir alana ihtiyaç duyar. Hava burçları olan İkizler ve Kova bu durumu anlayacak ve destekleyecektir. Her ikisi de Terazi ile aynı burç grubunda olduğu için, düşünmeleri farklı bakış açıları sağlayacaktır.  Terazi Burcu bir konuya en özgür düşünce yapısı ile yaklaşırken ilişkisinin iyi olduğu ve konuda kendine eşlik eden Kova burcu aynı konuya  daha sağlam basarak yaklaşır.

Eğlenceyi seven Ateş burçları Aslan ve Yay en az Terazi kadar eğlenmeyi sever. Yay, dünyayı iyimser bir pencereden görme eğilimindedir ve partneri olan Terazi’leri özellikle yatak odasında açık fikirli taraflarını keşfetmeye teşvik ederken, moralini de yükseltmeye devam edecektir! Aslanlar yaratıcı, cömertler ve hiç bitmeyen bir iltifat yarışmasına katılabilir. Ayrıca Terazi’lere saygı duyma kapasitesi aralarında gerçekten çok güçlü bir bağ oluşturur.

 

Terazi Burcu ile Uyumsuz Burçlar

Yengeç, Başak, Koç, Oğlak

Terazi burcu, doğru bir şeyi yapmayı düşünme şansına sahip olmadıklarında pişmanlık duyacakları bir karar için acele etmeye çalışan daha istekli bir ortak tarafından çalıştırılmadıklarından emin olmalıdır.  Koç, Yengeç ve Oğlak burçları çoğu alanda Terazi ile kıyasıya rekabet edebilir. Teraziler bir işten vazgeçmez ise onlara karşı baskı kurmayı ve yönlendirmeyi deneyebilirler.
Disiplinli Oğlak ve Başak, Terazi’nin ‘sulu’ yöntemlerinden bıkabilir ve Terazi, dünyadaki güzelliği önemseme konusunda daha az eğilimlidir. Gelenek olarak rutin ve sıkı çalışma konusunda daha zorlu burçlar ile bağlantı kurmada zorlanabilir. Su işareti Yengeç’in ruh hali, bazen pasif agresif ve kıskanç olma eğilimi üzerinedir, özgür ruhlu Terazi ile pek anlaşamazlar.
Hava burçları hayalci ve düşüncelidir. Bu yüzden Terazi’den daha hızlı bir şekilde cevaba ulaşmak isteyen, rasyonellik ve mantığa dayanan karar veya fikirlere ihtiyaç duyan diğer burçlar Terazi ile iyi bir eşleşme olmayacaktır. Bir yandan da bu ‘karşıt’ durum ilişkiler için oldukça zorlayıcı olabilir, ancak eğer  sabır gösterilir ise taraflar birbirinden çok şey öğrenebilir.

 

Geçen hafta başlatmış olduğumuz Başak kadınları hakkındaki serimizin yazılarını okumalısınız. Yazılar:

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım