Terazi Burcu İrdelemesi Serisi: Bölüm 1

172

Burçlar arasında Terazi; en iyi fikir sahibi, herkesin alması gereken diplomat, altın ve klas yürekli insanların burcudur. Terazi burcu, astrolojik doğum haritasındaki 7. Ortaklıklar Evi ile ilişkilendirilir, bu nedenle yaşamdaki ana odak noktaları; birlikte yaşamaya ve anlamlı ortaklıklar kurmaya yönelik olması şaşırtıcı değildir.

Aileniz üzerinde harika bir etki yaratacak birini mi arıyorsunuz? Her zaman ne söyleyeceğini bilen büyüleyici Terazi burcundan başka yere bakma! Davranışlar Terazi için çok önemlidir ve hiç kimseyi rahatsız etmemeye özen gösteren yapıdadırlar. Bu nedenle ters bir durum olsa bile kibar bir performans sergilemeyi ve sizi başkası önünde utandırmamayı bilirler.

Terazi burcu sevilmeyi ister  ve bazen bundan emin olmak için kendi düzenlerinin dışına çıkar. Terazi muhteşem bir ortaktır. Yeteri kadar sabır, güven ve takdir ile beraber, bu oldukça büyüleyici ve zeki burç insanlarından biriyle ilişki içerisinde olan herkes gerçekten tatmin olacaktır. Terazi, kıskançlığa eğilimli olmayan, kendine güvenen, ortaklarıyla zaman içinde en iyi şekilde çalışan karakterlerdir ve sonuç olarak her zaman için evde sevdikleri ile beraber mutlu olduklarının bilincinde hareket ederler.

GRUPLAR İLE İLİŞKİLER

Sabit Dünya işareti olan Boğalar ile olduğu gibi sevgi ve uyum arayan gezegen Venüs, sevgili Terazi’lerimizi yönetmekte. Yaratma konforları ve lüks ölçeklerin işareti için arzu edilir olan bur burçlara bu yüzden; cömert hediyeler, şımartma ve akşam yemekleri gibi organizasyonlar ile sürpriz yapmak kalplerini kazanmak için bayağı bir yol alacaktır. Terazi her zaman birçok sonucu görebildiğinden olumsuzluk karşısında iyimser kalmaları bile oldukça doğaldır.

Kardinal işaret ya da diğer adı ile tepki işaret özellikleri de burada yardımcı olabilir. Bu grubun mensubu olan Terazi; harekete geçmek veya bir şey başlatmayı oldukça severler. Bu, uyum bulma arzusuyla bir araya geldiğinde, sürekli neşeli birer birey olmalarını sağlar. Ancak bir süre için de kötü bir gün geçirmelerine bile neden olabilir. Onların ortağı olarak, onlarla ne olup bittiğine dair konuşmak sizin için olduğu kadar önemlidir.

Dengenin burcu olan Terazi için benzersiz özelliklerine önümüzdeki yazıda bir göz atalım!

Geçen hafta başlatmış olduğumuz Başak kadınları hakkındaki serimizin yazılarını okumalısınız. Yazılar:

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım