En Tehlikeli Burç İnsanları SERİ: İKİ

75

Yeni başladığımız En Tehlikeli Burç İnsanları serisinin ilk yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yazımızda FBI tarafından yapıldığı iddia edilen istatistikler üzerinden en tehlikeli burç insanlarını ele almaktayız. Her burcun kendine has özellikleri bulunmaktadır ve bu özellikler kişilerin günlük hayatta oluşturduğu kimliğe yön vermektedir. İnsanların suç işleme oranları da göz önüne alındığında burçlar ile suç tipleri arasında ilişki kurulabilmektedir. İnsanların sandığının aksine bizi oldukça farklı bir tablo karşılamakta.

DUYGUSAL OLUP MÜLAYİM OLMAYAN BALIK

balık tehlikeli burç

Balık burç insanları, burçlar arasındaki en duygusal karaktere sahip olan olarak tanınmaktadır. Sırf bu yüzden listedeki sırası sizleri şaşırtabilir. İstatistik verileri göze alındığında iyi kalpli imajlarına nazaran masum görünmeyen balık burçları en azılı seri katillerin de burcu… Bir döneme damga vurmuş palyaço katil John Wayne Gacy de bir balık burç insanı.

TAM ORTADAKİ OĞLAK

oğlak tehlikeli burç

Ön yargılı ve idealist yapıları ile tanınan Oğlak burç insanları, istatistiklerde tehlikeli olarak anılan 6. burç olarak görünmekte. Listeye ortadan giren Oğlak burcu sayısal olarak averaj bir suç oranı göstermekte, fakat oğlak burcu,katiller en fazla ölüme neden olan burç insanları olarak göze çarpıyor.

İLK BEŞİN İLK DURAĞI KOÇ

koç tehlikeli burç

Koç burç insanları inat olmaları ve ani olarak parlamaları ile tanınan insanlardır. Bu özelliklerinden dolayı yanlış yapmaları kaçınılmaz durumda, atalarımızın da dediği gibi “öfke ile kalkan zarar ile oturur” koç burcunun istatistiği ile ortaya çıkmakta. Tehlikeli olmalarının sebebi ise ani parlamaları ile cinnet seviyesine ulaşıp cinayet işlemeleri gibi düşünülmekte. Fakat işler soğuduğunda pişmanlık da ardından gelmekte.

 

TEHLİKE LİSTESİNDE TESELLİ BOĞA

boğa tehlikeli burç

Boğa burç insanları öfkeli, hırslı, gözü kara ve sağlam karakterleri ile tanınmaktadır. Tüm bu özellikler bir arada olunca istatistiklerde üst sıralarda bulunmak ise kaçınılmaz. Tehlikeli boğa burcu insanlarının kötülük veya psikopatlıktan ziyade fayda sağlama amacı ile cinayet işledikleri istatistiklerde yer alan bir diğer veri. Boğa burçlarının genel olarak cinayetten ziyade ise dolandırıcılık suçu işledikleri ise bayağı dikkat çekici.

 

 

 

Burç ev hali ilişkisi hakkındaki serimizin 1. 2. ve 3. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım