En Tehlikeli Burç İnsanları SERİ: BİR

94

Geçtiğimiz haftalarda yabancı astroloji sayfalarında garip bir konu tartışılmaya başlandı. Bir iddiaya göre FBI’ın suçları baz alan istatistiksel araştırma sonucunda “burç  ile suç işleme eğilimi arasındaki ilişki” adlı bir çalışma bulunmakta. Tabi ki bu araştırma FBI web sayfasında bulunmuyor. Bu dedikoduların ışığında, astroloji konusunda ileri gelen kişiler tehlikeli burçları araştırmaya, tartışmaya başladı. Tartışmalar belirli istatistiklerden ziyade duyumlar ve tecrübeler üzerinden yapılmakta.

 

KARARSIZ SAKİNLER İKİZLER
ikizler tehlikeli burç

Karar verme, seçim yapma gibi konularda sürekli dalgalı bir grafik sergileyen ikizler burç insanı iddia edilen istatistiklere göre en sakin ve zararsız burç olarak dikkat çekmektedir. Yapısı gereği belirsiz olmalarında dolayı ikizler insanının bu listede yukarıda yer alması gerektiği düşünülebilir fakat istatistiklere göre ikizler burç insanı sadece ve sadece kendini incitmekte, pek tehlike arz etmemekte.

 

 

MASUMİYET EMSALİ KOVA

kova tehlikeli burç

Dakik, disiplinli ve prensip sahibi olarak anılmakta olan kova burç insanları istatistiklere göre en masum ve sakin ikinci burç durumunda, en tehlikeli 11. burç da denilebilir. Kişileri ve olayları ele almada, manipüle etmede oldukça iyi olan kova burcu insanlarının bu istatistiği elde etmesi sorunların üstünü iyi örtüp kaçabildikleri yönünde de değerlendirilebilir. Yani masumdan ziyade suçu ortaya çıkmamış da denilebilir.

PODYUMDAKİ MASUM ASLAN

aslan tehlikeli burç

İhtişam, kibir ve dikkatleri üstüne çekme ihtiyacı ile tanınan aslan burç insanları istatistiklere göre sakinlikte kovadan sonra üçüncü sırayı almakta. Yapılan incelemelerde dikkat çeken bir durum ise aslan burcu katillerin ifadelerinde cinayetlerin karakterlerine paralel şekilde “dikkat çekme” amacı güdülerek işlenmiş olduğu ortaya çıkıyor.

GEREKTİĞİNDE TEHLİKELİ OLAN TERAZİ

terazi tehlikeli burç

Adil, kibar ve adil olması ile tanınmakta olan terazi burç insanları aslan burcundan sonra en sakin olan dördüncü burç konumunda. Terazi burcundan olan katiller araştırıldığında, cinayetlerin tatmin veya keyiften ziyade zorunluluk veya adalet duygusunun öne çıkması ile işlendiği görülüyor.

 

SEKİZİNCİ PSİKOPAT BAŞAK

başak tehlikeli burç

Titiz olmaları ile tanınmakta olan başak burç insanları tehlikeli burç adlı listede terazi burcunun önünde sekizinci sırada yer almakta. Koyuldukları işlerde en ince ayrıntıyı hesap eden ve bunun doğrultusunda aşırı dikkatli hareket eden terazi burcu insanların suçtan sıyrılabilme konusunda oldukça başarı bir grafik çizdiği görülüyor. Başak burcu insanları cinayet veya şiddet suçlarından ziyade dolandırma suçunu işlemekte.

Burç ev hali ilişkisi hakkındaki serimizin 1. 2. ve 3. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım