Burç Yorumları Ve Gelişmeler 21 Ekim

298

Her hafta olduğu gibi bu hafta da burç yorumları ile karşınızdayız. Geçtiğimiz dönemlere nispeten daha iyimser bir hava bu hafta bizleri bekliyor. Havalardaki düzelmeler gibi günlük hayatımızda da bazı düzelmeler olacak. İşte karşınızda bu haftanın burç yorumları.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

21 ekim burç yorumları

Koç Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Takviminize bakıldığında daha iyi zamanlar olacağını ve harcama alışkanlıkları edinmeniz ile beraber bu zamanaların daha bariz olabileceğinizi söylüyor. Birkaç iş baskısı ile karşı karşıya olacaksınız. İşverenler ve yetkili makamlar planlarınıza karşı çıkabilir. Düşük bir tutum içerisinde olarak bu sürenin geçmesini beklemenizi öneririm. Her şey sona erer ve sıkıntılar atmosfere usulca dağılır.

Boğa Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Enerjilerinizi yakında gelecek olan güzel zamanlar için koruduğunuzu söyleyebiliriz. Aileye odaklanın ve muhtemelen bir yoga ya da meditasyon programına kaydolun, eğer bunları yapma imkanınız yok ise zihninizi dinlendirmeye yönelin. İnsanlara ve durumlara tepki vermeden önce sakin olmayı, derin nefes almayı unutmadan hareket edin. İyi bir yöntem önerim ise dakikada maksimum altı nefeste heyecanınızı yatıştırmak ve yavaşça sakinleşmektir.

İkizler Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

Denenmiş ve test edilmiş bir yöntem; durumlara uyum sağlamak ve mümkün olduğunca esnek olmaktır. Bu, hayatınızda artık gerçek değeri olmayan şartlara, mallara ve ilişkilere umutsuzca sarılmaya çalıştığınız için büyük bir kargaşa ve stres dönemine neden olabilir. Sevgili bir yaşam için yanılsamalarınızı sürdürüyorsunuz. Boş zaman ve hobi zaman aralıklarında; bahçecilik veya spor yapmaya çalışın, oldukça iyi hissettirecektir.

Yengeç Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Lütfen yaşamınızın zenginliğinin yalnızca iş ve toplumun dış dünyasındaki başarınızdan değil, aynı zamanda yaşam hakkında bildiğiniz ve anladığınız şeylerden geldiğini unutmayın. Mutluluk için ihtiyaç duyula, sevgi ve sağlığı içeren birkaç başka faktör var. Duygusal olarak sürekli sinirli olmanın hiç bir anlamı yok.

Aslan Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

Ufkunuzu genişletme ve içsel değerlerinize dönme zamanı. İçerideki zenginliklere bakın ve geçmiş zamanlarınızı düşünmeyin. Hiçbir şey devam etmez, her şey geçer gider. Pişmanlık içinde yaşamanın size bir faydası yok. Kendinize inanmak en büyük gücünüz olacaktır. Hayatınıza hükmeden birçok düşünce var ve önce önceliklerinizi çözmeniz için bunlardan arınmanız gerekiyor.

Başak Burcu Yorumları

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

İş cephesinde ayaklanmalar oldu ve yeni bir göreve istekli olanların yeni bir şey almadan önce temellerini atmaları gerekecek, ya da eğilim sadece tekrarlanmaktan ibaret olacak. İşlerini bir kenara bırakmalısın. Aşırı güçlü bir baskı arkadan geliyor. Dünyada bir düşünce olmadan geçireceğiniz her günü dikkate alarak finansal konularda dikkatli olun.

Terazi Burcu Yorumları

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

Kendinizin önemini fazla abartman için havada olabilirsiniz ve bu senin kibirli davranışlarına, şişirilmiş gururuna yol açabilir. Başkaları tarafından karşı karşıya kaldığınızda, yengeç gibi kabuğunuza çekilecek, durumları analiz edeceksiniz. Tüm bunlarla yapabilirsiniz. Katılması gereken aile meseleleri ve birkaç yeni iş fırsatı da ufukta sizleri beklemekte.

Yay Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Gerçekten sahip olduğunuzdan daha fazla zaman gerektiren projeler için fazladan zaman için taahhütte bulunabilirsiniz. Yapmaya karar verdiğiniz şeyi yapacak kaynaklara sahip olduğunuzdan emin olun. Hizmetinizde olan kaynakları fazla tahmin etmiş olmanız ihtimali vardır. Ancak bununla birlikte yolunuzu takip ederken iyi şans, çok şey elde etmek için büyük bir güç ve gayret var.

Oğlak Burcu Yorumları

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

Pek çok yeni temas kurdunuz ve hatta bununla beraber uluslararası seyahat bile sizleri bekleyebilir. Bu güzel bir dönem. Sağlığınız artık çok daha iyi ve iyimser. Çok fazla çaba gösterme yeteneğine sahip olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu dönem ve bu histen en iyi şekilde yararlanın. Hayatı daha geniş bir perspektiften görebilmeniz için yeni projeler başlatmak ve faaliyetlerinizi genişletmek için oldukça iyi bir zaman.

Kova Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

Bir insan olarak tüm potansiyelinizi gerçekleştirmenizi engelleyen, geçmişin daraltıcı ve engelleyici koşullarından kaçmak için yeni yollara bakıyorsunuz. Hayatınızda daha fazla anlam ararsanız daha keyifli hale getirmek için ileriye doğru itilirsiniz. Hayatınızda birçok değişiklik olacak ve hatta yaşadığınız yeri değiştirmeyi bile düşünebilirsiniz. Olayların akışı sizi şaşırtacak ve hiç de fena olmayacak.

Balık Burcu Yorumları

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

Her burçta olduğu gibi Balık burcu da çeşitli frekansların etkisinde olacak. Net bir şekilde olabilecekler hakkında yorum yapmak bu dönem için oldukça zor. Fakat şimdiki eğilimden az da olsa görünen; bir ilişkide, belki de kötü bir evlilik ya da aşk ilişkisine maruz kalınabileceğidir.

Bu hafta için burç yorumları yazımızın sonuna geldik. Geçen hafta başlatmış olduğumuz Başak kadınları hakkındaki serimizin yazılarını okumalısınız. Yazılar:

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım