Burç Yorumları ve Gelişmeler 18 Kasım

1408

Bu haftaki burç yorumları ile karşınızdayız. Bu hafta her burç kendi içindeki maneviyat ve sorgulamalar ile meşgul olacak. Algıların bir yerde toplanması, süreci daha sorunsuz hale getirir.

Karşınızda burç yorumları…

BURÇ YORUMLARI

18 kasım burç yorumları

Koç Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Bu dönemde oldukça güçlü durumlarla beraber olacaksınız. Pratik ve idealistsiniz. Birkaç zorlama ile beraber her şeyi paramparça edebilirsiniz. Bu dönem, hayatınızdaki en idealist zamanlardan biri ve başkalarına oldukça fazla sempati duyuyorsunuz. Bütün dünyaya erişmek ve yardım etmek istiyorsun. Bazı kurumsal ortamlarda hasta ve dezavantajlı kişilerle çalışabilir veya dini bir grupla zaman geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Öfkeli denilebilecek bir hızla ilerliyorsunuz. Tabağınızda birçok şey var. Pratik konular ile beraber ele almanız gereken yeni idealler var. Bu süre zarfında, evrensel düzene nasıl uyduğunuzu bilmek istediğiniz için felsefe ve dine de ilgi göstermeye başlayabilirsiniz. Soyutlamalar ve onların yaşamınızla olan ilişkilerine fazlaca zaman ayırıyorsunuz. Hayatınızı daha anlamlı hale getirecek yeni yollara bakıyorsunuz.

İkizler Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

Hayatınızı olduğundan daha büyük yaşıyorsun.Kendinizi fazla abarttığınız hissediliyor. Yaptığınız her şeyin yolunda gideceğini hissediyorsunuz. Hayatta çok risk alıyor ve kumar oynuyorsunuz. Bu dönem için şanssız olduğunuzu söylemek istemem. Tek söyleyeceğim, yaptığınız işte istikrar olmayabilir. Bir illüzyon balonunda yaşıyorsunuz. Çok fazla para harcıyor, kararsız kalıyor ve bazen yanlış kararlar alıyorsunuz.

Yengeç Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Her zemine gidiyor ve yumuşak bir zeminin olduğu yerde de perçinleyerek üzerinde kalıyorsunuz. Bazen, belirli bir olay bu manevi sorgu sürecini tetikleyebilir. İşinizde veya meslek yaşamınızda sorunlar olabilir. Kendinizi zayıf ve güvensiz hissedebilirsiniz ve insanlar bundan yararlanabilir. Cevapları araştırıyorsunuz ve bu sırada bazı din adamlarını arıyorsunuz. Yetkili kişilerin cevapları bir miktar teselli olabilir ancak son cevapların kendi kendine sizden çıkması gerekiyor.

Aslan Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

Sizi boynunun aşağısından tutan ve ıslak bir kedi gibi sallayan hayatla başa çıkmaya başladınız. Burada eklemeliyim, her zaman yaptığınız gibi dikkatli olun. Hayatınızın bazı yönlerinin sorgulanması ve üzerinde çalışılması gerektiğinin farkında olmalısınız. Hangi değişiklikler uygunsa yapmaktan çekinmeyin. Bu bir deneme yanılma dönemi.

Başak Burcu Yorumları

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

Daha sıkı bir zemindesiniz. Zihninizin labirentini çözüyor ve doğruları buluyorsunuz. Yeni başlangıçlar yapıyorsunuz. Daha fazla sorumluluk almaya ve çok çalışmaya hazırsınız. Eldeki projelerin başarılı sonuçlarını beliyorsunuz. Hatalarınızı inceliyor ve bundan sizden başka kimsenin suçlu olmadığını biliyorsunuz. Ev yaşantınızda istikrar, ailede de sevinç görülüyor..

Terazi Burcu Yorumları

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

Ufukta yeni aşk var. En güzel anlarınızı sevgili kucağında geçirirsiniz. Yabani zararlı otları ekme eğiliminiz var. Devam edin ama adımınıza da dikkat edin. Hayır kurumlarına yardım ediyor ve sürekli yeni görevlere talipsiniz. Garip bir çelişki sizi kaplayacak. Siz bile bu çelişkiden dolayı nereye saklanacağını bilmiyorsun.

Yay Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Birçok koldan ilerliyorsunuz. Büyük sorunlar size ulaşamıyor adeta bir labirentisiniz. Sürekli insanların arasındasınız ve yine de diğerlerinden kopuk hissedebilirsiniz. Yalnız olmasanız da kendi içinizde yalnızsınız. Yeni aşk bu dönme içinde olabilir, eski bir ilişki de bozulabilir. Bunları üzerinde durmayın, devam edin, odaklanın, enerjinizi toplayın ve saçılmayın. Önünüzde bolca seyahat ve birçok yeni masraf var.

Oğlak Burcu Yorumları

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

Hayatınızda güzellik ve bolca neşe var. Hatta karar veren merci kendiniz olabileceğinden hayata bir gol bile atabilir ya da bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Bu, yaşamın ve varlığın doğasıdır. Sizi nereye götürürse gidin ama bu yollar genellikle olmak istediğiniz yere olmayacak.

Kova Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

Emin adımlarla ilerliyorsunuz ve tüm girişimlerinizde ilerleme kaydediyorsunuz. Sizi hapseden tüm sorunları çözmeyi başardınız. Bu dönem çok yaratıcı bir dönem olabilir, bunu olumlu ve iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Daha çok gerçekle temas halindesiniz ama yine de hayal gücünüzün yükselmesine izin veriyorsunuz. Hem rasyonel hem de sezgiselsiniz ve bu kesinlikle en iyi yol.

Balık Burcu Yorumları

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

Yeni girişimler ve maceralarla beraber sürekli hareket halindesiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla bir tatil planlıyor olabileceğinizden, normal masraflardan daha fazlası oluşabilir. Şikayet edecek neredeyse hiçbir şeyiniz yok. Kariyerinizde düzenli olarak yükseldikçe, herkes çevrenizde toplanır. Bu dönemde yeni aşk da olabilir. İyimser olman ile beraber umutla dolusun.

 

Bu hafta için burç yorumları yazımızın sonuna geldik. Dilerseniz Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım