Astroloji ve Hayvanlar: DERİNLEMESİNE İRDELEME 2

261

Bu yazımızda Astroloji ve hayvanlar arasında bir ilişki sorusuna su burçları cephesinden cevap vermeye çalışacağız. Konuya detaylıca hakim olmak için diğer astroloji ve hayvanlar yazılarımızı bekleyin.

Su Burçları

Bu hayvanlar duyarlıdır, nasıl hissettiğinizi, karamsar veya sevinçli olduğunuzu bilirler. Olumsuz disiplin davranışları ile pek ilgilenmiyorlar.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Bu hayvanlar insana deyim yerinde ise yapışıyor ve sebepsiz yere de ağlıyor. Sürekli sarılmak istiyorlar ve yeni insanlar arasında biraz utangaç olabiliyorlar. Çok fazla sevgiye ve beslenmek onları motive ediyor. En çok evin içerisindeki atmosferden etkilenirler. Bu evcil hayvanlar evin her köşesinde kestirmeye bayılır. Küçük Yengeç arkadaş, onun insan sahibi kadar hassas olabilir. Yengeçler çok derinden seviyor ve bu evcil hayvan muhtemelen size, etrafında var olan tek insanmış gibi bakıyor. Onlar, azar işitmekten pek hoşlanmıyorlar ve tansiyon yükseldiğinde ortamdan kendilerini dışarı atmak için kendi köşelerine bile gidebiliyorlar. Dikkatinizi kendilerine istiyorlar.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Bu evcil hayvanlar yoğun ve düşünen bir akla sahip. Onlar her zaman sizin etrafınızda olmasa da sevildiğinizi hissettirir. Zor zamanları atlamanıza yardımcı olurlar çünkü duygularınıza tam olarak uyarlanmışlar denilebilir. Evcil hayvanlardan sadakat istiyor musunuz? Akrep hayvanı neredeyse anında bu konuda sizi alt edebilir. Seni çok fazla seviyorlar fakat evlerini daha da çok seviyorlar. Akrep arkadaşlarımız, bir yerden bir yere dolaşmaktan hoşlanan bir evcil hayvan değildirler. Yalnız geçirdikleri zamanın tadını çıkarırlar, ancak genellikle aşklarını ifade etmek istediklerinde etrafta sizi ararlar. Onların cazibesi ve sadakati tüm kalbinize hitap edecek.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Bu evcil hayvan senin sabit yoldaşın olmayı çok seviyor ve muhtemelen hepsi birer kucak köpeği gibi. Oynak, rahatlar ve keyifli olmak için insan etkileşimi gereksinimi duyuyorlar. Her zaman seni neşelendirmeye çalışırlar. Bir duyarlılık sensörleri vardır ve bu durum karamsarlığı içeren bir başka evcil hayvan işaretidir. Ruh halinizi yakalarlar, bu yüzden tüylü arkadaşınızın sizi hissedebildiğini ve onlara acınızı yansıtırken dikkatli olun. Bu hayvanların merakı bazen kazalara yol açabilir, bu yüzden bir maceraya atıldıklarında dikkat etmekte fayda var. Bu evcil hayvanın bütün gün seninle birlikte yan yana kalmak istemesi muhtemeldir.

 

Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım