Akrep Burcu ile Yakın Temas: “Nasıldırlar?”

116

Akrep burcu ile ilgili uyum konusunda meraklı olan kişiler için hazırladığımız bu yazıda; Akrep burcuna dair detayları sizlere aktaracağız. Akrep sezonuna hepimiz hoş geldik. Akrep; çoğumuzun için gizemli, esrarengiz astrolojik işaret. Bu nedenle çoğumuz, Akrep için astroloji dünyasında diğerleri ile uyum taslağının nasıl göründüğünü de merak ediyor olabiliriz.

Herhangi iki burcun uyumluluğuna bakarken akılda tutulması gereken konulardan biri; bu yöntemlerin genellikle doğum tabelasındaki çok önemli bir işaret olan Güneş işaretine endeksli olmasıdır. Ancak başka bir kişiyle potansiyel uyumluluğunuzu araştırırken göz önünde bulundurmanız gereken tek şart veya kıstas da bu değildir. Astrolojik bir bakış açısıyla ilişkinin canlılığına gerçekten derinlemesine bakmak istiyor iseniz profesyonel bir astrologla iletişim kurmalı ve onlardan her iki doğum haritasına dayanan bir “synastry raporu” çıkarmasını talep edebilirsiniz.

Bu detayı unutmamak oldukça önemlidir. Çünkü kişiler hakkında detaylı analiz yapılmadan uyum aramak oldukça üstün körü olacaktır. Bunu da akılda tutarak, karizmatik olarak adlandırılan Akrep burcu için en uyumlu işaretlere dalmanın ve keşfetmenin zamanı geldi.

Akrep Kişilik Özellikleri

Akrep uyumluluğunu detaylı bir şekilde araştırmadan önce, Akrep burcu kişiliğini bu kadar benzersiz kılan özelliklerine daha da yakından bakmak yararlı olacaktır.

Olumlu Akrep yönü, şunları içerir:

Tutkulu
İnatçı
Yoğun
Stratejik
Sadık
Tasavvufi
Meraklı
Derin
Şehvetli
Etkileyici
Yaratıcı

Akrep Olumsuz yönleri şunları içerir:

Kıskanç
Kontrolcü
Ketum
Hükmetmeye yatkın
Alıngan

Akrep Aşk ve İlişkiler Uyumluluk:

Herhangi bir işaret başka bir işaretle teknik olarak iyi bir şekilde eşleşebilse de (özellikle her iki tarafın haritasına bağlı olarak) Akrep’in kalbinde tutkulu bir ateş yakma deyim yerinde ise aşık olma eğilimi gösteren birkaç belirgin nokta vardır.

Bu yazımızın sonunda geldik. Diğer yazımızda Akrep ile diğer burçlar arasındaki ilişkiye ineceğiz. Fakat belirtmekte fayda var; işin sonunda asıl önemli olan, iki kişinin, işaretleri ne olursa olsun birbirleriyle iletişim kurmaya ne kadar istekli olduklarıdır. Fakat karizmatik Akrep burcu insanının dikkatini çekecek kadar şanslıysanız, derinlik ve entrika nehrinde harika bir o kadar da gizemli bir yolculuğa yelken açtığınızı bilmelisiniz.

Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: Tıklayınız



Merhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım