Burç Yorumları ve Gelişmeler 15 Eylül

235

Bu hafta detaylı şekilde burç yorumları hakkında konuşmadan önce gelişmelerden ve onların ışığında bizi bekleyen durumlardan bahsedelim. Pazartesi günü ile beraber Mars ile Plüton arasında hissedilir bir etkileşim olacak. Bu ikilinin etkileşimi sonucunda yabancı ülkeler ve insanlar, adli, basın yayın ve dış ticaret alanlarında gösterdiğiniz çabaların geri dönüşünü pozitif bir şekilde alacaksınız. Faaliyetlerinize başlamadan önce, kendinden daha emin, dışarıya ve kötü sonuç olasılıklarına daha korkusuz şekilde yaklaşan bir tavır içinde bulunacaksınız. Bu içine gireceğiniz durum genel olarak maddi olarak yararlı olacak olsa da maneviyat anlamında bazı kötü etkilere maruz kalmanız olası. Dostluk ve yakın ilişkilerinizde dikkatli davranmanız bu açıdan oldukça önemli.

Bu gelişmenin dışında Neptün ve Jüpiter, aralarında sert bir etkileşime maruz kalacaklar. Olumsuz etkileri olacağı aşikar. Beklenen durumlar ise yürüdüğünüz zeminlerin kaygan olması, aşırı olacak bir şekilde düş kırıklığı ve gereksiz, aşırı bir şekilde Pollyanna rolüne bürünmek olacaktır.

Detaylı olarak burç yorumları hakkında bilgi almadan önce şuradan önceki yazımız “GEZEGEN BURÇ İLİŞKİSİ : Seri 1” i okuyabilirsiniz.

DETAYLI BURÇ YORUMLARI

haftalık burç yorumları

Bu etkilerin dışında; burç ve yorumları ise aşağıdadır.

Koç Burcu 

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Birçok içsel çatışma içinde bulunuyorsunuz. Çevrenizden de karşınıza engellerin koyulması ile fevri bir ruh halindesiniz. İşlerinizin yolunda gitmemesinin bunda büyük bir payı var. Ama sükunetinizi koruma bu dönemde oldukça önemli. Zorlukları bir görev gibi algılayıp onlarla başa çıkın. Şimdilik olumsuz dönüşler aldığınız bazı durumların faydasını, beklemediğiniz anlarda şaşırarak göreceksiniz. Karşılaştığınız engel ve zorlukların zararından çok ilginçliğini anımsayacaksınız.

Boğa Burcu 

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Değerini bilmeniz gereken bir periyottasınız. Her işinizin rast gitmesi, problemlerin birbirine dolanmadan çözülmesi sizi oldukça rahat bir konuma getiriyor. Dikkat etmeniz gereken konu ise hayattaki büyük dalgalanmaların sizi de vuracak olması. Anınızın tadını çıkarın. Bu rahatlığın ışığında vaktinizi sevdiklerinize ayırın. Dönemin havası içinde bulunduğunuz ikili ilişkilere olumlu yansımanın yanında ileriye dönük olarak oldukça fayda sağlayacak.

İkizler Burcu 

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

Bilemediğiniz ve algılayamadığınız sebeplerden dolayı işleriniz sekteye uğramakta. Düzeninizi değiştirmekten, yeni ikilemler içinde bulunmaktan ne kadar mutsuz olsanız da yeni yollar aramak, standart olanın dışına çıkmak durumundasınız. Aksi takdirde tüm çabanızı bilemediğiniz sebepleri çözmeye harcayacak, zaman kaybedeceksiniz. İstediğiniz sonucu almanız yeni yollar ile beraber uzun sürecek olsa da, bu süre boyunca kaybettiğiniz zamana oranla daha da çok şey kazanacaksınız, tecrübe edineceksiniz. Sürece yeni bir kazanım olarak bakmak sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Yengeç Burcu

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Bulunduğunuz süreçte yaptığınız her şeyden keyif almaktasınız ve bunlar önceki tecrübelerinize göre oldukça kolay yoldan gerçekleşmekte. Yaptığınız işler arkanızdan güzel bir şekilde geri dönüş almakta. İleriye dönük size yarar sağlayacak birçok şey önünüze gelmekte. Yakın çevrenizle geçen ikili muhabbetlerde konuşulacak şeylere asla şaşırmayın. Egonuzu bir kenara bırakıp alanınız olmayan konularda gayret göstermeye çalışın, sizlere ilerisi için oldukça önemli kazanımlar sağlayacak.

Aslan Burcu

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

Kendinizden ziyade çevrenizdekileri önemsemeniz ve onların ihtiyaçlarına koşmanız bir takım elemanı ruhuna büründüğünüzü göstermekte. Çevrenizdeki herkes bunun farkına varacak. Bu ruhu kaybetmemeniz halinde iş arkadaşlarınızın motivasyon kaynağı olacaksınız. Yakın ilişkilerinizi de göz ardı etmeyin; süreç anlaşmazlıkları sonlandırma zamanını işaret ediyor. İhtilafları çözümlemek her zamankinden daha da basit olacak. Bu periyotta aile ilişkileriniz sıhhatiniz açısından oldukça kritik, sebebi ise zor zamanlar geçirdiğinizde ailenizin verdiği öneriler ile beraber sorunları çözümleyebilecek olmanız. Kendinizi kötü hissettiğiniz anlarda onların sunduğu güvenilir geleneksel tedavileri kucaklayın, oldukça faydasını göreceksiniz.

Başak Burcu

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün sizin için yeniden doğmak için bir fırsat. İş hayatınızda önemli değişiklikler yapmanız olası fakat başarı sonucu kıskanılmaktan kaçınmak adına göz önünde kalmamanız sizin adınıza daha doğru olacak. Yakın çevreniz size tam inanç duyacak, adımlarınızdaki eksi ve artı yönlerini sizinle paylaşarak olası bir hayal kırıklığının önüne geçecekler. Sert geçecek dönemlerde sükunetinizi asla kaybetmeyin ve sabredin. Sonuçlarınızı almanın ardından kendinize yönelin, bir tatil planı yapmak oldukça iyi fikir.

Terazi Burcu

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Kendinizden oldukça eminsiniz ve iç huzurunuzu sağlamış durumdasınız. Bütün alanlarda herhangi bir sorun olmamakta ve bu durum çevrenize yansımakta. Sebebi ise yakınlarınız ile kurmuş olduğunuz samimi ve dengeli ilişki. İç huzurunuzu ve sakinliğiniz devam ettirin, ileride karşınıza çıkacak olan dalgalanmalarda bunlar oldukça işinize yarayacak.

Akrep Burcu

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

Yakınınızdaki herkese içinde bulunduğunuz kendinden eminliği ve huzuru yaymaktasınız. Sosyal kimliğiniz gelişmiş olması sebebi ile yakınınızdaki insanlar sizden etkilenecekler. Onları daha rahat hissettireceksiniz. Kimilerine sırdaşlık yapmanızın yanı sıra akıl hocalığı da yapmanız muhtemel. Yaşam tutkunuzu ve iç huzurunuzu sürdürmeniz sayesinde oldukça bilgi edinecek ve çevrenizde iyi izlenim bırakacaksınız.

Yay Burcu

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Kendinizden emin olmanız oldukça önemli, çünkü oldukça sinir bozucu ve sabır sınırlarını zorlayıcı durumlar içinde bulunacaksınız. Durum ile başa çıkabilecek tüm potansiyel içinizde mevcut durumda. Çalıştığınız yerde bir takım problemler ve zorluklar karşısında kalırsanız; kontrollü olun. Bu noktada yapabileceğiniz en yararlı davranış sorunları çözecek en etkili yolu bulmak. Her zorluk, insana tecrübe olarak ger dönüş sağlar. İçinde bulunduğunuz durum avantaja çevirin, kabiliyetlerinizi geliştirmeye uğraşın.

Oğlak Burcu

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

Nadir olarak yaşadığınız bir dönemdesiniz. Bu dönemde her şey olduğu gibi ve sakin. Durumun nadir gelmesini fırsat bilerek kollarınızı sıvayın. Çevrenizdeki kişiler ile aranızdaki problemleri gidermek için en iyi dönemdesiniz. Bu fırsat size oldukça iyi geri dönüşler sağlayacak. Bunların dışında önemli diğer bir gelişme ise çözmekte çaresiz kaldığınız veya zorlandığınız problemler yok olacak. Sırtınıza yüklenmiş birçok şeyden kurtulabileceğiniz bu dönemden sonra geleceğe yön vermek için oldukça fazla fırsat yakalayacaksınız.

Kova Burcu

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

Test edileceğiniz bir döneme girdiniz. Kariyeriniz veya düşünceleriniz testlere tabi tutulacak. Değerlendirmelerin ardından negatif bir sonuç gelir ise başka birini suçlamak yerine sükunet içinde bekleyip algılarınızı açık tutun. Bu dönemde sadece zarardan kurtulmayacaksınız, aynı zamanda durumun ciddiyetinin sayesinde bir çok tecrübe edinecek, kendinizdeki eksik noktaları göreceksiniz.

Balık Burcu

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

Agresyon seviyenizin tavan olduğu bir dönemdesiniz. Olağan dışı gösterdiğiniz tepkiler sonucunda insanlar ile ters düşebilir, çevrenize zarar verebilirsiniz. Kendi eksiklerinizin bilincinde olup sakin olmaya çalışın, fikir çatışması yaşadığınız insanlara sabırlı yaklaşın. İleride pişmanlık duyabileceğiniz davranışlarda bulunma ve sert cümleler kurma yönünde ilerliyorsunuz. Eğilimin önüne geçmek için tamamen doğru olduğundan emin olmadan herhangi bir şey hakkında konuşmadan etraflıca düşünün. Dönem oldukça zararlı bir etkiyi üzerinizde bırakabilir.

 

Bu haftadan itibaren astroloji yazılarına ağırlık verdik. Burç yorumları, retrolar ve astroloji hakkında bilinmesi gerekenler ile ilgili çeşitli yazıları her hafta bulabilirsiniz. Haftaya yine aynı gün buluşmak üzere.

Bizleri Instagram’dan takip etmeyi unutmayın: Tıklayınız!Merhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım