Yaz Ayarının Modası At Kuyruğu Saç Modelleri

3174

En çok kullanılan saç modelleri arasında olan at kuyruğu yapımı kolay olması nedeniyle bizlere kolaylık sağlıyor. Kolay yapılması nedeni ile daha  farklı at kuyruğu modellerini öğrenmek bizler için iyi oluyor. İşe giderken, toplantılarda, gezmelerde hatta düğünlerde bile at kuyruğu çok fazla tercih edilmektedir.

At kuyruğu modelleri her zaman popülerdir ve popülerliğini uzun süre koruyacaktır. 2017 yılında bir çok at kuyruğu modelleri yer alıyor. Sadece düz olarak toplamak değil artık at kuyruğu. Hem günlük hayatta hemde özel günlerde kullanılabilir.

2017 de Moda Olan At Kuyruğu Modelleri

  

1-Örgülü At Kuyruğu Modelleri:

Saç aralarına ince veya kalın olan istediğiniz kadar örgü örerek at kuyruğu yapabilirsiniz. Gevşek bir şekilde de saçlarınızı yandan örebilirsiniz. At kuyruğunuzu düşük veya yüksek formlarda istediğiniz şekilde yapabilirsiniz ve bu sayede daha şık ve güzel bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

2- Tokalarla Yapılan Bölmeli At Kuyruğu:

Bu saç yapımı oldukça basit ve lazım olan tek şey elastik tokalar. Saçlarınızı hacimli bir şekilde bol bırakarak bölmeler oluşturun ve elastik tokalarla bağlayın. İşte bu kadar. Şık olmak için saatlerce ayna karşısında durmaya gerek yok.

3-Kabarık ve Düşük At Kuyruğu:

Uzun süredir düşük ensede toplanan saçları çok görür olduk. Bu tarz saçları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Burada yapmanız gereken tek şey saçınızın üst bölümünün pürüzsüz olması. Ensede topladıktan sonra topladığınız saçları krepe atarak kabarık hale getirebilirsiniz.

4-Yan Tarafa Toplanmış At Kuyruğu:

Genellikle kırmızı halı üzerinde yapılan saçlarda yandan örüler örgüler vazgeçilmezdir. Saçlarınızı ikiye ayırarak yada hepsini yanda toplayarak salaş bir örgü ile şık görünüm elde edebilirsiniz. Bu tarz örgüleri düğünlerde de kullanabilirsiniz.

5-Yüksek At Kuyruğu Modeli:

Tüm kızların kullandığı modeldir. Saçlarınızı düzleştirerek daha farklı formlar elde edebilirsiniz. Saçlarınızı elastik toka ile bağlayın. Tokanın görünmesini istemiyorsanız saçınızın ince bir bölümünü alarak tokanın üzerinden dolayabilirsiniz.

6- Renkli At Kuyrukları:

Cesur olanlar için iyi bir tercihtir. Bir önceki yazımızda gök kuşağı renklerinden bahsetmiştim. Bu renklerden birini saçınız uygulamanız gerekiyor. Bu sizi cesur ve etkileyici gösterecektir.

7-Kısa Saçları Uzun Ve sık Göstermenin Yolu:

Burada yapmanız gerek saçlarınızı kulak hizasında ikiye ayırmak. Üst taraftaki saçlarınızı yüksekte toplayın. Aşağıdaki saçlarınızı normal şekilde toplayın. Daha sonra topladığınız saçları birleştirin. Bu sayede saçlarınız daha uzun ve hacimli gözükecektir.

 2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım