Terazi Burcu İrdelemesi Serisi: Bölüm 4 ( İlişkilerde Terazi)

103

Terazi burcu irdelemesi serimizin son bölümü ile karşınızdayız. Bu yazıda ilişkilerde Terazi erkeği ve kadını hakkındaki irdelememizi paylaşacağız. Serinin diğer yazılarına en alttaki linklerden ulaşabilirsiniz.

İlişkilerde Terazi Erkeği

• İyi dinleyicilerdir.
• Cömert davranırlar.
• İkna edicilikleri ile etkilerler.
• Çok dikkatli olunmaları da gerekir.

Dikkatiniz üzerindeyken, etrafınızdaki en çekici ve romantik adam Terazi burcu erkeğidir. Etrafta olmadığında, nerede olduğunu merak edebilirsiniz. Terazi burcu erkekler çok çapkınlardır ve istedikleri her şeye elde edebilir bir karakter çizerler. Bazı temel kurallar koymak ve beraber olmak istediğinizi açıkça belirttiğinizde, oldukça sadık bir partner olabilirler. Terazi burcu bir adam seksi ve karizmatik bir partner havasını etrafa saçar. Onu kabul etmediğiniz sürece ilginiz için nerede ise her şeyi yaparlar!

Terazi adamları sohbet kutusudur. Eğer konuşmalarına izin verirseniz, kalplerini kazanmak için doğru yolda olacaksınız. İyi yiyecek ve içecek, yoğun bir atmosfer ve dinlendirici bir müzik romantizmi pek çok biçimde ortaya çıkarır. Terazi erkeğinin pek çok ilişkide şımartıldığı biliniyor. Terazi erkekleri ve kadınları, cazibelerini test etmek için yeni insanlarla tanışmak isterler. Anlamlı ve romantik bir bağlantı kurmak isteyen taraflar, birbirleri arasındaki denge ile mücadele etmelilerdir.

İlişkilerde Terazi Kadını

• Güvenme duygusuna önem veren, güvenilir ve güvenen bir karaktere sahiptirler.
• Sevgi doludurlar.
• Bütünlük göstermek en belirgin özelliklerindendir.
• Destekleyici tavırları ilişkinin sütunu olur.

Bazı şeyleri berbat etmemek konusundaki aşırı istekleri nedeniyle, daha derin arzularını ortaya çıkarmak için zaman harcanması kaçınılmazdır. Terazi kadınların güneş ışığı gibi açık parlak olmaktan, gerçekte kim olduklarını paylaşmaktan endişelenmeleri oldukça muhtemeldir.

Görünüş, tüm Teraziler için son derece önemlidir ve bu özellikleri onları  her zaman hesaba katılması gereken bir güç haline getirir. Hakkında iyi konuşulan, her şeyi kolayca bir araya getiren ve tanışan herkesin ilgisini çekebilen Terazi kadınlarına karşı koymak zor olabilir. Yanlarına kadar girildiğinde ise odanın enerjisini değiştirebilen kişi olurlar ve sizi odadaki en önemli kişi gibi hissetmenizi sağlayacak hissiyata büründürürler. Ayrıca, birinin haksızlığa uğradığını hissediyorlarsa konu fark etmeksizin çok katı olabilirler.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım