Terazi Burcu İrdelemesi Serisi: Bölüm 2

153

Yeni başladığımız Terazi Burcu İrdelemesi serisinin ikinci bölümü ile karşınızdayız. Serinin ilk yazısına BURADAN ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda terazi burcunun zayıf ve güçlü yönlerini irdeleyeceğiz. Yazının üçüncü bölümü önümüzdeki günlerde yayında olacak. İşte karşınızda Terazi Burcu İrdelemesi Serisi: Bölüm 2…

 

Terazi Burcu Güçlü Yönleri

  • Gerçekten güvenilir ve bağışlayıcı kişiliklerdir.
  • Her ortama ve duruma uyum sağlayabilir esnekliktedirler.
  • Duygusal zekaları güçlü olduğu gibi oldukça anlayışlılardır.
  • Oldukça şefkatli olmanın yanında bir ilişkideyken kendilerini oldukça güvende hissederler.

Bir Terazi’yi kızdırmak oldukça zordur. Çünkü  huzur ve sükunet ortamı sağlamak amacındalar ise, gönülden özür dilemek hiç ama hiç çekinmez, işi yokuşa sürmezler. Buna rağmen bundan yararlanan insanların ekmeğine yağ sürmekten kendilerini alamazlar. Terazi’nin sarhoş edici çekiciliğinin en büyük kısmı, sizi o odadaki tek kişi sizmiş gibi hissettirme kabiliyetleridir. Bu onların odayı ve içindeki insanları okuma yeteneklerinden kaynaklanmaktadır. Entelektüel Terazi insanları işlerin bitmesi veya sona ermesi gerektiğinde oldukça kafa karıştırıcı ve esrarengiz olabilirler. Onlarla bir ilişki içindeyseniz bu hem olumlu hem de olumsuz olabilir.

Terazi Burcu Zayıf Yönleri

  • Bir şeyleri düşünme konusunda inanılmaz mesai harcarlar.
  • Eşlerine aşırı bağımlılardır (Kötü manada).
  • Bazen bir dedikleri ötekini tutmayabilir.
  • Çok kolay şekilde aşık olabilmektedirler.

Terazi burcu herkesin birbiri ile geçinmesini ister. Bu sebeptendir ki çok fazla seçenekle karşı karşıya kaldıklarında, olası her sonucu dikkatlice değerlendirmek istediklerinden bile emin olmak isterler. Bu, Terazi’nin kederli ya da isteksiz görünmesine neden olabilir, ancak diğerlerinden biraz daha fazla zamana ihtiyaçları olur. Ayrıca birçok görüşü göz önünde bulundurma ve bundan rahatsız olmamalarından dolayı, başkalarından duyduğunuza oranla çok farklı şeyler de söyleyebilirler. Gerçekte ise sadece taraf tutamamaları oldukça muhtemeldir. Ve bundan dolayı olumsuz olarak, masanın her iki ucuna da göz kırpıyor gibi görünebilirler. Sonuca gelindiğinde ise en kötüsü veya en güvenli seçenek olması fark etmeksizin yalnız kalmak yerine kusurlu bir ortaklığı kabul edebilirler.

Geçen hafta başlatmış olduğumuz Başak kadınları hakkındaki serimizin yazılarını okumalısınız. Yazılar:

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım