Sabah Hazırlanmak İçin Kolay Saç Modelleri

3803

Saçınızı kolayca yapmak ve şık olmak mı istiyorsunuz? Yazın sıcaklarından sizi kurtaracak ve daha derli toplu saçlar yapmak mı istiyorsunuz? O zaman burada paylaşacağım 5 saç modelini mutlaka denemelisiniz..

Saç modelimiz stilimizi yansıtıyor. Kıyafet seçerken ve makyaj yaparken bizim için önemli olan bir parça. Yaz ayları geldiğinde sadece kıyafete göre değil mevsime göre de saç yapmalıyız ki yaz ayları bizim için daha iyi geçsin. Örneğin kış aylarında dramatik, dalgalı ve açık saç modellerine yöneliyoruz. Yaz aylarında ise daha pratik ve derli toplu saçlar istiyoruz.

İşe giderken, okula giderken sabahları erkenden kalkıp hazırlanmak çok zor geliyor. Birde biz kadınlar için kıyafet, saç, makyaj bir sürü detay var. Sizi bu stresten uzaklaştıracak saç modellerini sizlerle paylaşacağım. Pratik ve şık bu modelleri mutlaka deneyin. Sıcaklardan bunalmadan saçınızı yapacaksınız.

1- İki Taraftan Topuz Modeli:

İki taraftan yapılan bu topuzlar ile şirinliği ve şıklığı bir arada yakalayabilirsiniz. Eğlenceli saç modelleri tercih edenler için ideal. Günlük hayatta kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir model. Yazın plajlarda bu saç modelleri ile en havalı kızlardan olabilirsiniz.

2- Örgülü Yarım Topuz Modeller:

Yarım topuz modelleri uzun zamandır popüler ve popülerliğini korumaya devam ediyor. Bu trendi farklı bir şekle getirebilirsiniz. Örneğin örgü modelleri kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. En sevdiğim modellerden. Mutlaka yapmalısın.

3- Taç Örgülü Saç Modeller: 

 

Örgüler bu yaz çok fazla kullanılıyor. Adeta bir trend haline geldi. Farklı bir saç modeli istiyorsanız bu saç modelini mutlaka denemelisiniz.Bu saç modeli elbiselere de çok yakışmaktadır.

4- At Kuyruğu Modelleri:

Bu saça kurtarıcı saç modeli desek yalan olmaz. İster ensede ister tepede toplayarak saç modeli yapabilirsiniz. Bu saç modelini bir çok yere giderken yapabilirsiniz. Farklılık katmak istiyorsanız saç aksesuarları kullanmalısınız. Saç aksesuarları ile havalı ve farklı görünüme ulaşırsınız.

5- Saç Aksesuarı ile Açık Saç Modeli:

Buda kurtarıcı saç modellerinden diyebiliriz. Sabah kalktınız ve direk saç aksesuarı ile saçınıza saç bandı görünümü vererek açabilirsiniz. Bu saç modelini plajlarda denizden çıktıktan sonrada uygulayabilirsiniz. Bu sezon renk renk saç aksesuarları alın derim. Çok kurtarıcı oluyorlar.

6- Yüksekten Başlayan Örgülü Saç Modelleri:

Bu saç modeli ile saçlarınızı yıpranmalara karşı koruyabilirsiniz. Hem şık hem pratik olan saç modellerindendir. Sıcaklardan kurtulmak için yapabileceğiniz modellerden.

7-Ensede Dağınık Toplanan Örgülü Saçlar:

Yine örgülü bir saç modeli. Sıcaklardan bunaldığımızda saçlarımızı toplamak bizim için iyi oluyor. İster ensede yada yukarıda saçlarınızı örgülü salaş bir şekilde toplayabilirsiniz. Rahat bir saç modeli isteyenler için idealdir. Yan taraflardan örgü örmeyi unutmayın.

 2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım