Kot Ceket Nasıl Kullanılmalı Ve Kombinlenmeli?

3017

Hemen hemen herkesin dolabında kot ceketi vardır. Kot ceketin modası geçti diye düşünmeyin. Kot çeket her zaman moda olmuştur ve unutmayın moda kendinize yakışandır. Kot ceket çok kullanışlı ve kurtarıcı bir cekettir. Fakat nasıl kombin yapacağınızı bilemiyor ve hiç bir şeye uyduramıyor musunuz. Merak etmeyin bu yazımızdan sonra bu düşünceniz geçecektir.

Kot ceket ile tarz görünebiliriz. Bazen ise spor olabiliriz. Bazen şık ve bazende klasik  görünebiliriz. Kot ceket kullanmak çok kolay aslında. Hemen hemen her tarza uyum gösterir. İlkbahar ve yaz aylarında kurtarıcı bir kıyafettir. Evet şimdi nasıl kombin yapacağımıza bakalım.

Deri Parçalar ile Kullanılabilir:

Kot ceketleri deri taytlar ile kombinlemek oldukça cesur gösteren bir harekettir. Bu iki parçada çok güçlüdür. Bir arada olması tarzı yansıtır.

Kot Pantolonla Kombinlemek:

Kotu kot ile kombinlemek kolay gibi gözükür ama oldukça zordur. Renk tonlarının uyum sağlaması gerekir. Kot ceketin boyutunun fiziğinize uygun olması gerekir. Yani bu kombini yapacaksanız kot ceketin sizi kilolu göstermemesine dikkat edin.

Kot Ceketi Elbise İle Kombinlemek:

Kot Ceket elbiselere en çok yakışan parçalardır. Çiçekli, sade hemen hemen tüm elbiselerle kullanılabilir. Ve zarif bir hava katar. Düğünlerde, tatillerde bu kombin yapılabilir.

Kalem Etek İle Kombinlenebilir:

Kalem etek bu sezon önemli parçalar arasında. Bunu kot ceket ile kombinleye bilirsiniz. Bu size şık bir hava katacaktır. Çalışanların iş yerlerinde kullanacağı bir kombin.

Mini Etek ve Kot Şort İle Kombinleme:

 

Mini etek ve şort ile tarz görünmek isteyenler için güzel bir kombin olacaktır. Mini etek ve şortlara çok yakıştığını söylemek istiyorum.

Leopar, Çiçekli, Geometrik Şekillerle Kombinleme: 

 

Kot ceket desenli parçalarla güzel bir uyum gösteriyor. Bu sezon öne çıkan modeller arasında yer alacağa benziyor. En sevdiğim kombinler arasında benimde.

Beyaz Pantononla Kombinleme:

Kot ceketin beyaza çok yakıştığını düşünüyorum. Beyaz pantolon, beyaz t-short ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hemen hemen herkeste gördüğümüz bir kombin.

Belinize Bağlayarak Kullanın:

90 ların modasını hala devam ediyor. Sizde gömlek yerine kot ceketinizi belinize bağlayabilirsiniz.

 

 2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım