Gökçe Bahadır ‘Çok Mutluyuz’ Demişti Ama Sevgilisinden Ayrıldı..

1518

Son filmi “Aşk Uykusu” ile gündemde olan Gökçe Bahadır sevgilisinden ayrıldığını röportajda söyledi. Adı efsane dizisinde oldukça takip edilen gökçe bahadır yaptığı açıklama ile oldukça konuşuluyor.

İlişkilerinin nikah masasında sonlanacağına inanılıyordu ama olmadı.  Güzeller güzeli oyuncu Gökçe Bahadır 2 gün önce posta gazetesinden  Tuba Kavakoğlu’na verdiği röportajda her şeyin çok iyi gittiğini söyleyerek ilişkisinin de mutlu gittiğini söylemişti. Fakat Gökçe Bahadır sevgilisi Efe Duru ile olan fotoğrafları instagram’dan kaldırdı ve ayrıldığını herkese göstermiş oldu.

“Aşk Uykusu” filmindeki rolünden mi kıskandı?

Her şey çok iyi giderken neden böyle olduğu düşünülüyor. Akla ilk gelen Göçe Bahadırın “Aşk Uykusu” filminde verdiği cesur rolden dolayı böyle olduğu. Buda sevgilisi Efe Duru’nun Gökçe Bahadırı kıskanıp kıskanmadığı soruları gündeme getiriyor.

En çok yakıştırılan çiftlerden birtanesiydi.2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım