En Tehlikeli Burç İnsanları SERİ: ÜÇ

75

Bu hafta başladığımız En Tehlikeli Burç İnsanları serisinin ilk yazısına buraya, ikinci yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. FBI tarafından yapıldığı iddia edilen istatistikler üzerine yaptığımız listenin ilk üç ismini bu yazıda irdelemekteyiz. Her burç diğerlerine göre farklı bir karakter sergiler ve bu karakter, kişilerin yaşamlarında oluşturduğu kişiliklerine yön vermektedir. İnsanların özelliği belirleyen burçlar ile psikopatlık seviyeleri de ilişkilidir.

ÜÇ NUMARALI PSİKOPAT YAY

yay tehlikeli burç

Yay burcu dünya üzerinde en az sahip olunan burç olarak bilinmektedir. Buna rağmen Yay burç insanlarından bu denli miktarda suçlu çıkması Yay insanlarını pek güvenilir kılmıyor. Tartışmasız olarak yeraltı aleminde “kral” statüsünde bulunan Yay burçlarının üçüncü olmasının sebebi ise yeteri sayıda ayak takımına sahip olması. Burç özelliklerinde de yer alan kişileri etkileyebilme ve zeka yetileri ile beraber gruplara liderlik yapan yay burç insanları; baronluk, mafya liderliği ve devlet başkanlığı gibi yüksek aynı zamanda tehlikeli olan konumlarda bulunabiliyorlar. Ardından kitap, film ve dizi çekilen birçok ünlü suçlu ve devlet adamı Yay burç insanıydı. Birkaçı ise Pablo Escobar, Luck Luciano ve Stalin’di.

İKİ NUMARALI KİNDAR AKREP

akrep tehlikeli burç

Akrep burç insanları gizemli yapıları ve gözü kara olmaları ile en tehlikeli burçlar arasında ilk ikide yer alıyor. Kinci yapıları ile bilinen Akrepler kendilerine yapılan yanlış ve merhametsizliklere misliyle karşılık verirler. Bunun suç dünyasındaki yansıması ise işledikleri suçların adeta öç alır, acı çektirir bir usul ile yapılmasıdır. Dünya tarihine yazılmış en büyük sadist olan Charles Manson, bilinen en psikopat Akrep katil olarak anılıyor.

 

ZİRVEDEKİ TEHLİKE YENGEÇ

yengeç tehlikeli burç

Yengeç burç insanları alıngan ve kuruntulu yapıları ile tanınmaktadır. Bu özellikleri sayesinde kafalarında olayları kurup ani çıkışlar yaparak en yüksek suç oranına sahip oluyorlar. En çok cinayet suçuna karışmış, duygusallıkları ile ön planda olan Yengeç burcu, cinayetlerin çoğunu kıskançlık, duygusal yıpranma ve acı çekme gibi sebeplerden dolayı işliyor. Bu istatistik ile beraber de zirvedeki koltuğa oturuyor.

 

Burç ev hali ilişkisi hakkındaki serimizin 1. 2. ve 3. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım