Burç Yorumları Ve Gelişmeler 8 Ekim

186

Bu haftanın burç yorumları ile karşınızdayız. Önemli gelişmeler sizleri beklemekte. Havadaki kötü atmosferden dolayı dikkatli olmakta fayda var. İşte karşınızda haftanın Burç yorumları..

HAFTANIN BURÇ YORUMLARI

8 ekimburç yorumları

Koç Burcu 

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Yeni bir ilişki içine karışmış olabilirsiniz ve bu çok fazla midede kelebek uçmasına neden olabilir. Evli iseniz, bu kaçış birçok nahoş yerli dalgalanma yaratacaktır. Kendine iyi bak yoksa bu, evliliğinin bozulmasına neden olabilir. Ayrıca hoşgörülü bir ruh hali içinde olabilirsiniz ve yiyecek ve içeceklerde aşırıya yatkınlık bu gelişmeler ışığında gerçekleşebilir.

Boğa Burcu 

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Eski irtibatlar da sizi rahatsız edecek, doğada görünecek yansımaları dikkatle takip etmeniz gerekecek. Çok fazla duygusal gerilim yaşayabilir ve sağlıksal olarak problemler ile karşılaşabilirsiniz.. Sakinleşmek ve derin bir nefes almak iyi bir fikir olabilir. Bu dönem geçecek fakat dönem içindeki kararsızlıklarınız ekşi bir tat bırakabilir.

İkizler Burcu 

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

Yeni fikirlerle doluyorsunuz ve iş, ev içi meseleleri ele almak için yeni yollar buluyorsunuz. Ayrıca bir miktar bağımlılık ve ara sıra öfke patlaması da yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda yapılan bir anlaşmayla bile aldatılmış olabilirsiniz ve bu nedenle küçük detaylara büyüteçle bakmanız için zaman ayırmanız gerek. Ruh halinde pek çok dalgalanma olabilir ve size en yakın olan insanlar bu durumlar ile başa çıkmakta zorlanacaklardır.

Yengeç Burcu

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Hala aklınızdaki maneviyat, yoga, meditasyon ve diğer seçeneklere bakıyorsunuz. Kenara çekildiniz fakat en ufak bir provokasyon bile bir isyanı tetikleyebilir. Ayrıca bunun iyi bir ruh hali olmadığı ve aceleyle değişmeniz gerektiğinin farkındasınız; Bu genellikle sevdiğiniz ve güler yüzlü olduğunuz için yeni bir döneme ışık tutacak. Tüm kötü atmosferlerin etrafından geçiyorsunuz ve kendiniz ile beraber diğerleri de içinde bulunduğunuz durumda görünmekte.

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

Zor yollardan geçtiniz ve şimdi bilinçaltınızda derinlerde bulunan komplekslere cevaplar aradınız. Ufukta birçok yeni profesyonel ilişki var ve onlar sizin için iyi efor sarf ediyor gibi görünmekte.  Özellikle bu dönemde pek fazla idealist değilsin, derslerini öğrendin, parmaklarını yaktın ve şimdi net bir yol haritası istiyorsun.

Başak Burcu

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

Mesleki ve ticari ilişkilere ciddiyetle bakıyorsunuz. Yeni sözleşmeler imzalayıp, detaylar ile uğraşabilirsiniz. Başarısızlığa uğramak istemezsiniz ve tüm önlemleri alırsınız. Evren doğru geri dönüşleri aldığın için mutlu. İleriye giden yol açık ve barikatları kaldırmayı başardınız. Şimdi geriye dönüp bakmamak zorundasınız.

Terazi Burcu

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Bu zor bir dönem. Yapılması gerekenler üzerine bakış açınızı çok net bir şekilde belirlersiniz, devam edin ve tüm görevlerinizi doğru bir planla ve sağlam bir gayretle yerine getirin. Daha yaşlı veya daha genç bir kişiyle alışılmadık yeni bir ilişki olabilir. İlişki cinsel olmayabilir ve ebeveyn – çocuk ilişkisine yönelebilir.

Akrep Burcu

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

İleri teknoloji gerektiren, medya içeren titiz ve ayrıntılı bir yaratıcı projeye başlayabilirsiniz. Bu yeni ve bir trendin öncüsü olabilir. Bunun için birçok alıcı olacak. Yüzüne bakarken adeta başarı yansıyacak. Git ve fırsatları yakala, kazanılacak ödüller var.

Yay Burcu

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Herkese el uzatabilirsiniz. Yeni uluslararası dernekler ve denizaşırı projeler önünüze geliyor olabilir. Tüm ilişkileriniz bu zamanda bir dereceye kadar istikrarını sürdürecek. Bu gelişmeler seni mutlu etmekte. Pek çok hoş olay olurken arkanıza yaslanıp hiçbir şey yapmamaya meyilli olabilirsiniz. Ancak bunun, hayatınızda yeni ve ödüllendirici deneyimler yaşayabileceğiniz çok önemli bir zaman olduğunu da biliyorsunuz.

Oğlak Burcu

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcı potansiyeliniz de ortaya çıktı ve etrafınızı deyim yerinde ise alevlendirdiniz. İçsel enerjileriniz güçlü ve kendinize güven dolusunuz. Bu döneme ilişkin pek çok ruh hali var. Bu, tüm maddi konuları ele almak için mükemmel bir zaman ve çevrenize daha şık görünmek için çok para harcayabilirsiniz, dikkatli harcayın.

Kova Burcu

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

İçsel olarak gelişme kat ediyorsunuz ve maddi satın alımınızda çok netsiniz. Bu iyiye işaret. Fiziksel veya zihinsel olarak, güçlü seyahat belirtileri vardır. Daha fazla bilgiye meraklısınız ve etrafınızdaki dünyaya dair perspektifinizi genişletmek istiyorsunuz. Zihniniz genişlemesi ile her türlü fikri benimsemek istersiniz.

Balık Burcu

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

Parti modundasın ve eğlenebilme imkanın çok. Güzel bir sağlık ve iyilikle dolu bir hafta olacak. Dışarıyı keşfedeceksiniz ve tepelerde, dağlarda, plajlarda veya bazı vahşi yaşam alanlarında tatil yapabilirsiniz. Bu sakin bir dönem ve duygularınızla iletişim halindesiniz. Ayrıca başkalarıyla empatik ilişkiler kurmak da istiyorsun.

Gezegen ve burç ilişkileri hakkındaki serimizin 1. ve 2. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım