Burç Yorumları Ve Gelişmeler 4 Kasım

260

Bu haftaki burç yorumları ile karşınızdayız. İlişkiler ile ilgili ani dalgalanmalar her burç için kaçınılmaz olacak. Çevrenize karşı dikkatli bir tavır içerisinde olmak çok önemli.

Karşınızda burç yorumları…

4 kasım burç yorumları

Koç Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Bu haftaki hareketlenmeler; insanlara ve mekanlara ulaştığınızı, ilişkinizin eksi şekilde gelişeceğini söylüyor. İnsanlar sizin için önemli olacak. Onlarla etkileşimlerinizi canlı ve anlamlı tutacaksınız. Seyahat ve yeni deneyimlere uzanan bir yolunuz var. Yeni çalışmalar yapılacak, yakındaki yerlere geziler olacak ve hatta komşularla sosyal ilişkiler geliştirilecektir.

Boğa Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Hayatınızda tam anlamıyla çok fazla hareket var. İlişkileriniz uyumlu ve sorunsuzsunuz. Daha çok çalışmaya odaklanacaksınız, daima pozitif olun ve hiç kimsenin kaybetmeyi sevmediği için bulaşıcı olduğunu unutmayın. Birkaç yeni çalışma alanı veya uzmanlık düşünebilirsiniz; metafizik, bilgisayar ve uzay teknolojisi, sosyal reform, elektronik medya gibi.

İkizler Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

Kendinizi hem fiziksel hem de finansal olarak aşırı genişletiyorsunuz ve önceliklerinize karar vermek zorunda kalacaksınız. Bu hayati kararları almak için doğru zaman olmayabilir. Bir süre bekle. Çocuklar büyük neşe kaynağı olsa da, yaşlıların sağlığı sorunlu bir alan olacaktır. Ayrıca, bu dönemde bir aile tatili planlıyorsunuz. Çok yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınızla buluşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Kollarını sıyırıp iş konusunda ciddileşiyorsun. Bu dönem çok yavaş olacak. Harekete geçmeyi bekleyin, bu zamanı sadece hissedebilirsiniz. Güven ve özgüven eksikliği olabilir. Başkaları ile olan ilişkilerinde de bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

Riskli hareketlerinden ve spekülasyonlardan kaçının. İş yerindeki meslektaşlarınızla aranızı yumuşatmaya çalışın. Her şeyden uzakta romantizm, aşk ilişkileri, belki de bir nişan veya bir düğün olabilir. Dönemi lezzeti deyim yerinde ise oldukça doyurucu. Şimdi harika bir aşamadasın. Tüm çabalarınızda hızlı ilerleme kaydedilecektir.

Başak Burcu Yorumları

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

Demir sıcakken ve sıcak buhar yaparken bazı haksızlıklara karşı durmak oldukça önemli. Dönem; seyahat, toplantı, konferans, röportaj,gezi, daha fazla beyin gücü, temas, iletişim, yazışma ve sözleşmelere gebe. Dönemin beyindeki sinirler  ile özel bir bağlantısı vardır. Bu altın bir dönem ve tam olarak ne bekliyorsanız dikkatli olun.

Terazi Burcu Yorumları

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

Hayatı daha olumlu ele alıyorsunuz ve yaratıcılığınızı ifade etmek için uygun bir iş bakınıyorsunuz. Bütün bunlar yaşamınıza kalite, kişisel etkileşimlerinize ise derinlik katacaktır. Ayrıca iş becerilerinizi de geliştirecektir. Şimdi her zaman istediğiniz gerçek başarıya sahipsiniz. Tüm çabalarınızda başarı var ve büyük bir dileğin yerine getirilmesi için iyi bir şans ufukta görünüyor.

Yay Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Yaşam temposu artar ve birçok insanla tanışırsınız. Bu hem kişisel hem de işle ilgili olabilir. Koşmaya devam edersiniz ve bu duygu dolu bu dönemde hem insanlara hem de yerlere ulaşmak başkaları tarafından gerçekten takdir edilecektir. Kalbiniz hükmedecek ve insan ilişkilerinin ihtişamına kapılacaksınız. İnsanlara, hayata, dünyaya karşı daha şefkatli ve açık bir tutum sergiliyorsunuz.

Oğlak Burcu Yorumları

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

Güveniniz artıyor, sınırlanıyor ve insanlarla etkileşimlerinizi geliştiriyor. Ufukta güçlü bağlar ve verimli ortaklıklar var. Ayrıca bir düğüne katılabilir veya bir tanesinin parçası olabilirsiniz. Fikirleriniz olduğu gibi tam tersi de çok olasılık var.  Sadece attığınız tüm adımlardan en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olun.

Kova Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

Bu harika bir dönem, kesinlikle güven ve karizma dönemi. Bu iyi hissetme, geçmiş çabalarınızın meyvelerinin tadını çıkarmanızı ve yeni yollar yaratmanızı sağlar. Ödüller, gelişmeler ve övgüler olacak, değer ve prestij açısından yükseleceksiniz. Takdir ediliyorsunuz ve başarı sadece iyi kazanılmış değil, aynı zamanda çok da tatlı.

Balık Burcu Yorumları

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

Promosyonlar, daha fazla avantaj, kariyer gelişimi ve çeşitli kazanımlar bu dönem içinde olacak. Bütün alkışları hak ediyorsunuz. Bunun için çok çalıştınız. Bunlar sadece gerçekten hak eden biri için tatlı gelir. Tüm çabalarınızda ciddi kazançlar elde edeceksiniz ve doğru yatırımları yapacak kadar da duyarlı olacaksınız.

 

Bu hafta için burç yorumları yazımızın sonuna geldik. Dilerseniz Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım