Burç Yorumları ve Gelişmeler 30 Eylül

249

Bu haftaki burç yorumları yazısı ile karşınızdayız. Son yazılarımızda burç yorumları dışında Burç Ev Hali İlişkisini irdeledik. Okumak için tıklayınız.

 

HAFTANIN BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu 

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Bu hafta görülen o ki aile içindeki rolünüze ilişkin algılarınızda,“sağlayıcı”nın önceliğinin çok yüksek olduğu görülüyor. Bu tipik bir Arian olayıdır. Ve bunu ciddiye alıyorsun. Aile refahı, kazanç, güvenlik için fonlar ve gelir sizin için hayati öneme sahip olacak ve bu şekilde ele alınacaktır. Aileniz için bu fonu oluşturmak için ikinci bir işe bile gireceksiniz. Ve bu işi başarmalısın. Konfor, lüks, zevk, rahatsızlık eşyalarınız için harcıyorsunuz. Belki de altınızdaki çalışanlarınız bile onları mutlu ve verimli bir şekilde çalışmaya devam eder ve işleriniz önemli bir yükselişe geçebilir!

Boğa Burcu 

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Sizler anlayışlı, nazik, iletişime açık ve aile ile arkadaşlarınıza karşı karşılıklı şefkat, sıcaklık hisleri ile dolacağınız bir dönemdesiniz. Bunca zamandır etrafınızı saran bir huzur, rahatlık ve bolluk havası var. Dilekler ve hayaller, siz onları yaşarken gerçekler haline gelecektir. Anlaşmazlıkları ve yüzleşmeleri etkisiz hale getirmenin doğru yolunu bileceksiniz. Ve bu durum sizde ahlâk, nimet, lüks ve eğlenceli bir his uyandıracak.

İkizler Burcu 

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

İşinizi düzenlerken  zaman – rutin ve iletişim açısından – ve bulunduğunuz konum çok önemli olacaktır. Bu durum sadece gerekli değil, aynı zamanda oldukça karlı olacak. Çatışma durumlarında yolunuzu açıkça görmenize, doğru kararları almanıza ve yine de akışa devam etmenize yardımcı olacaktır. Hem aile sahnesinde hem de iş arkadaşları, patronları ve üstleriyle birlikte hoş tepkiler ortaya çıkacak.

Yengeç Burcu

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Şimdi size bu dönemde gerçekten muazzam bir güç, başarı ve zafer dönemi uğrayacak. Deneseniz bile yanlış bir adım atamayacağınız görülüyor! En çok rağbet gören  hedefleri bile yerine getiriyorsunuz, uyuşmazlıkların ve  farklılıkların çözümünde de sabır gücünüz ortaya çıkıyor. Sadece iş yerinde olmadan her yerde, mükemmel beceri ve teknikleri  aynı zamanda aile, yakın ilişkiler, ebeveynlik, görev ve sevgi alanlarını da değerlendireceksiniz.

Aslan Burcu

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

Kişisel alanınız çok güzel bir şekilde aktif ve ideal görünebilir. Fakat kafanızdaki sesten dolayı daha iyi düzenlemek ve organize etmek istiyorsunuz. Bu, sizi birbiriyle ilişkili ancak farklı faaliyetlere sürükleyecektir.Bunlar;ebeveynler ve yasalar, yaşlı insanlar, insani nedenler, sosyal planlar, sosyal şemalar konusundaki kaygınız ve endişeleriniz veya Yeni projeler / girişimler ele alınacak, planlama ve beceri ile yürütülecektir, hassas ve mükemmel zamanlama gibi görünüyor.

Başak Burcu

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

Tarif edilmesi zor olan bir dönem. Eğlenceli, kahkaha, romantizm, iyi günler, eğlenceli, törenlerin yanında hatta bir düğün var gibi görünüyor. Ayrıca boş zaman etkinlikleri, sporlar ve hobiler de bulunuyor, oldukça hızlı bir hafta olacak. Belki de hızlı para kazanmak için kolayca kazanabileceğiniz şans oyunları ve piyango oyunları da bu dönemde cazip gelebilir, hatta borsa ve döviz üzerine oynamak bile.

Terazi Burcu

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Bu dönem sizin için bir birikim olarak; bereket, aile sahnesi açısından oldukça gerçekten güzel olacak. Aşk, romantizm ve evlilik de eşit derecede güzel olacak denilebilir. Daha pratik konulara yönelmek için, ev bütçelerinin özen, öngörü ve planlama ihtiyacı olacak ve aile için bir finansal destek sistemi oluşturmak için çalışacaksınız. Kendi sağlığınız da iyi olacak, böylece uğraştığınız her şeyle rahatça başa çıkabilirsiniz.

Akrep Burcu

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

Mizaç ve zihinsel makyajınıza büyük bir huzur ve güven akışı size büyük yarar sağlar. Kolay ve tarafsız bir şekilde ele alınması gerekebilecek ihtilafları, çatışmaları ve uyuşmazlıkları kaldırabilirsiniz. Ayrıca işinizde başarı var – hedefler ve aile hedefleri de. Sadece işleri halletmekle kalmaz, aynı zamanda zarafet ve stil ve çok zevkle de yaparsınız.

Yay Burcu

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Para, ev ve iç harcamalardan risk sermayesine ve yüksek finansmana kadar tüm ihtiyaçlarınız için akar. Onlarla hareketsizce başa çıkabilirsiniz, bunu yaparak deneyim ve ödüller kazanın! Getirdikleri ilave prestij ile statüdeki yükseliş neredeyse kesin denilebilir. Tüm bunlar size yeni yeni girişimler planlamak için güven verecek.

Oğlak Burcu

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

Karlar, avantajlar, kolay kazançlar, çok miktarda nakit. Hukuki meseleler, ortak fonlar çok sorunsuz çalışacaktır. İçten olan inancınız, artan ruhsal farkındalığınız ve duaya bağlılığınız açısından gerçek bir kuantum sıçraması gerçekleştireceksiniz. Minnettarlığınızı, takdir ve Tanrı’ya duyduğunuz sevgiyi ifade etmenin en iyi yolu olduğunu hissediyorsunuz.

Kova Burcu

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

Çalışanlarını veya iş arkadaşlarınız performansınızla eşleşmeyecek, – her ikisi de mükemmel, zahmetsizce memnun olacaktır. Diğer gruplardan tam bir işbirliği yapmanız için grup etkinliklerinde ve ekip çalışmasında olmanız gerekecek. Bu, şimdi yüzleşmek zorunda olduğunuz rekabetle başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Yakınınızdaki iyi insanları kendinize çekiyorsunuz, aile de arkadaşlarınız gibi size yaklaşıyor. Sonuç olarak büyük başarılar akıyor; bunların çoğu aile sıcaklığı, sevgi, dayanışmadan gelmekte.

Balık Burcu

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

İyi ilişkiler, bu dönemin temasını iyi ve gerçekten özetleyebilir – ve dönemin sonuna kadar. “Kişiler, iletişim, uzanarak, insanları birbirine yaklaştırmak.” Toplantılar, konferanslar, hatta samimi etkileşimler bile anlamlı ve üretken olacaktır. Avantajlar size seyahat ve kısa yolculuklar ile gelecektir. Her türlü sınırları ve bariyerleri kıracaksınız.

Gezegen ve burç ilişkileri hakkındaki serimizin 1. ve 2. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım