Burç Yorumları Ve Gelişmeler 28 Ekim

328

Bu haftaki burç yorumları ile karşınızdayız. Maddi yönlerde hareket her burç için kaçınılmaz olacak. Dikkatli bir tavır içerisine girmek oldukça önemli.

Karşınızda burç yorumları…

28 ekim burç yorumları

Koç Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Evren; olayların akışına girdiğini ve sizin için oldukça mutlu ve şanslı olacak yeni başlangıçlar olacağını söylüyor. Başını dik tut ve sakın eğme veya cesaretini kırma ve sinirlenme. İş yerinde, çözülmesi gereken bazı sorunlar da olabilir. Zor insanlar, zor şartlarla çalışmak ve barikatların etrafında bir yol bulmak zorunda kalacaksınız. Çevrenizdeki insanlar size önemli derecede yardım edecek.

Boğa Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Birçok konuda son derece duygusal ve hassas olabilirsiniz. İlişkilere karşı duyduğunuz arzunuz, sakin ve katı bir birey gibi hissetme gereksiniminizle güçlü bir çelişki içindedir. Siz de alanınızı bulmak istiyorsunuz ve ikilemdesiniz. Evde aile üyeleriyle de bazı tatsızlıklar bu dönemde olabilir. İnsanlarla ilişki kurmakta zorlanacaksınız ve hatta aile üyeleriyle sevdiklerinizle beraberken bile çok yalnız hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

Çok çalışkan ve yeteneklisin ama duygularınızın ciddi bir disipline ihtiyacın var. Sevdiklerinizden yardım isteyin. Bu iyi dönem; harcamaların ve birçok toplantının gerçekleşme dönemidir. Astroloji haritanıza bağlı olarak aşk da olabilir. İlişkilerinizi yeniden incelemek, haklarınızı, görevlerinizi ve yükümlülüklerinizi nihai olarak belirlemek, bu dönem için oldukça gerekli olacaktır.

Yengeç Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Sizden büyük talepler olabilir ve bundan dolayı bir sıkıntı içindesiniz. Özgür mü yoksa hala ilişkiye bağlı mı kalıyorsunuz? O kişi olmadan yaşayamazsın ve o kişi ile de yaşayamazsın. Bu konuda bir karar almanız, diyalog kurmanız gerekecek. Ayrıca sosyal hizmet ve hayvan bakımı ile zaman geçireceksiniz. Bu da çok ihtiyaç duyulan bir kaçamak, dinlenme olacaktır. Bu dönem için ailede bir evlilik de olabilir.

Aslan Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

İnsanlara ve bağlara çok ihtiyacın var. Stres, her seviyedeki ilişkilerde olacak ve bu seni garip bir şekilde mutlu ediyor. Mevcut bağlarını güçlendirmeye ve yenilerini yaratmaya oldukça heveslisiniz. Ayrıca mali durumunuzu takip etmeye de ihtiyaç vardır. Zamanınızın çoğu ev ve mülk meselelerine harcanacaktır. Fonların, ailenin ve finansın güçlü yanlarına keskince odaklanırsanız sorunsuz şekilde yolunuza devam edeceksiniz.

Başak Burcu Yorumları

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

Gerçek bir güvenliğine sahip olma arzusu size hakim olacak. Satın alımlar, hane halkı harcamaları, finansmanı, eklentiler, uzatma, yenileme ve yeni alımlar olacak. Daha fazla başarıya ulaşmak için ilişkilerde daha uyumlu ve esnek olmalısın.  Aile, akraba ve meslektaşlarınızdan destek almalısınız. Yakın aile de işlerinizin içine girecek.

Terazi Burcu Yorumları

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

Tüm yeni kazanç yollarını aramaktasınız ve bu da yeni çalışma alanlarını doğuracak. Kişi zamanla değişmeli, su gibi akmalı ve seviyesini bulmalıdır. Konfor bölgenizden çıkmanız ve dünyaya yeni gözlerle bakmanız gerekir. Geçmiş sizi geride bırakıyor ve bu dönemde en yüksek hızda işlerin bitmesi için acele edeceksiniz.

Yay Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Ne yapmak istediğinizi çözemediğiniz için biraz huzursuzluk olacaktır. Gecikmeler ve engeller rahatsız edici olacak ve yeni fırsatlar bakar, risk alırken şansınızı kökünden değiştireceksiniz. Önlem almak, çalışma yapmak, sözleşmelerin- belgelerin daha ince noktalarını okumak ve detayları birleştirmek bu aralar oldukça önemli.

Oğlak Burcu Yorumları

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

Hızlı ve verimli bir şekilde ilerlerken evinizde veya ofisinde değişiklikler olabilir. Daha büyük kazançlar ile birlikte birçok masraf da doğabilir. Bu yoğun bir dönem ve kendinizi oldukça fazla zorluyorsunuz. Her iki ucunda da risk alıyorsunuz, ayrıca güzel bir şekilde eğleniyor ve sosyal toplantılarla kendinize mola veriyorsunuz. Uzun vadeli faydalara bakmalı ve dikkatle planlamasınız.

Kova Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

Motive ve mutlusun. Eğlenceyi, sevgiyi, romantizmi, mutlu zamanları ve hayatın basit zevklerini bu aralar bayağı bir aramaktasın. Hem bulunduğunuz yerde hem de resmi toplantılarda tüm konuklar ile iyi bir ilişki kuracaksınız. İş ve sosyal hayatı deyim yerinde ise “kaynatıyorsun” ve pes etmek yok böyle devam. Yeni romantik bir ilişki olabilir ama şimdiden kesin bir şey söylenemez.

Balık Burcu Yorumları

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

Siz düşünceli bir ruh halindesiniz ve biraz dağılmaya cesaret etmelisiniz. Geçmişte değiştiremeyeceğiniz veya hiçbir şey yapamayacağınız şeyler hakkında gereksiz yere duygusallaşmanın size hiç bir faydası yok. Her ne olduysa ders çıkar ve devam et. Bu dönemde toplum içinde olan her seviyedeki insanlarla etkileşime gireceksin.

 

Bu hafta için burç yorumları yazımızın sonuna geldik. Geçen hafta başlatmış olduğumuz Başak kadınları hakkındaki serimizin yazılarını okumalısınız. Yazılar:

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım