Burç Yorumları Ve Gelişmeler 15 Ekim

284

Bu haftanın burç yorumları ile karşınızdayız ve bu hafta Önemli gelişmeler, haberler bizleri beklemekte. Havadaki gerginlik ve yanıltıcı moddan dolayı dikkatli olmakta fayda var. İşte karşınızda haftanın Burç yorumları..

HAFTANIN BURÇ YORUMLARI

zodyak burç yorumları

Koç Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Bu hafta bilinmesi gereken en önemli şey, Güneş’in ve ateşli Marsın, sizin işaretinizin karşıtı olduğudur. Bu, odağınızı ortaklara ve yakın arkadaşlara çeker. En yakın ilişkilerinizi geliştirmek için kaçırılmaması gereken bir fırsat! Bu arada, Mars sizi başkalarına karşı sabırsız  hale getirecek, bu nedenle gerginlik ve iç çatışma yaşarsınız. Neyse ki, Venüs sizi yumuşatacak, rahat cinsel yakınlık yaratacak, ayrıca diğerlerinden para ve hediyeler çekecek.

Boğa Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Gezegen takvimi; gelecek yıl için performans hazırlamanın zamanı olduğunu, çünkü kariyer zirvesine çıkacağınızı gösteriyor. Bu arada, Jüpiter güzel bir şekilde yerleşti, böylece başkalarından borç, ipotek ve maddi destek alabiliyorsunuz. Merkür ve Venüs karşınızda oturuyor, sevdiklerinizle iletişimi ve arkadaşça etkileşimi teşvik ediyor. Sonunda, Güneş ve Mars çok çalışmanızı ve işlerinizi halletmenizi sağlar. Yapmak istediğin şeyi başarmak için çok enerjin var ve çok yapmak istiyorsun!

İkizler Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

Bazı açılardan, bu yıl daha az uğraş ile başa çıkıyorsunuz ve buna rağmen çevrenizden fazla kazanmaktasınız. İronik olarak, birçoğunuz ortaklar ve yakın arkadaşlarınızla daha iyi bir ilişkinizin tadını çıkarıyorsunuz çünkü karşılıklı olarak daha mutlusunuz. Bu hafta, hem Merkür hem de Venüs sizin için mükemmel çalışma koşullarını teşvik edecek.  Ama bütün bunların altında yatan Güneş ve ateşli Mars, oynamanızı, bir tatile çıkmanızı, spor etkinliklerinin tadını çıkarmanızı ve çocuklarla birlikte eğlenceli zamanlarla birlikte romantizmi keşfetmenizi istiyor.

Yengeç Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Profesyonel ve kişisel ortaklıklar bu yıl zorlu olmuştur. Bu arada, işini, görevlerini, çalışma ortamını, iş arkadaşlarınla ilişkilerini geliştirmek için çok fazla fırsatın oldu ve olmaya devam edecek. Merkür ve Venüs bu hafta eğlenceli sapmalar ve romantik flörtler vaat ediyorlar. Bununla birlikte Güneş ve Mars, bu kozayı evde büyüterek ya da ebeveynlerle ilişki kurarak bu etkilerle çelişir. Ayrıca çılgın kargaşayla ve gerçekleşmekte olan etkinliklerle başa çıkmak için evde kalmak gerekir.

Aslan Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

Bu yılki kazanımlardan önemli olanı ise çok çalışmayı; odaklanma, kararlılık ve enerji ile daha kolay yapabilmeniz. Jüpiter size küçük tatillerde eğlenme konusunda  birçok fırsat sunuyor, ayrıca sanat ve spor faaliyetleri ile eğlenceli zaman geçirip çocuklar ve romantik fırsatları keşfedeceksiniz. Hem Merkür hem de Venüs şimdi evde tamirat yapmanın yanı sıra yeniden dekore etmenin de fikrini aşılıyor. Bu arada, Güneş ve ateşli Mars, başkalarıyla iletişiminizi doğrudan coşku ve göz kamaştırıcı bir şekilde doldurur.

Başak Burcu Yorumları

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

Birçoğunuz büyüdüğünüzde ne kadar yaşlandığınızı, gerçekten ne olmak istediğinizi merak ediyorsunuz. Çünkü bu ay bir değerlendirme zamanı. Neyse ki, bu yıl yaşam koşullarınızı iyileştirebildiniz. Aynı yerde ancak farklı bir kolda, bu hafta sosyalleşmek ve başkalarıyla sohbet etmekle eğlenmek istiyorsunuz. Özellikle genç insanlar ve sanatsal, yaratıcı insanlar size hitap edecek. Bununla birlikte, Güneş ve Mars, para, kazanç ve nakit akışı artı harcamaya odaklanmanızı sağlayacak.

Terazi Burcu Yorumları

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Yılın bu döneminde kendi çevreni korumak istiyorsun. Açıkçası kendin ve ailen için bir sığınağa ihtiyacın var. Bu nedenle eve odaklanın ve gerekli olan her şeyi yapın. Jüpiter sizi, iyimser ve geleceğiniz için planlarla meşgul hale getiriyor. Normalde keyif alabileceğinizden daha büyük ve daha iddialı olan planlar ile meşgul olacaksınız. Merkür ve Venüs finansal meselelere odaklanıyor. Para kazanma fikirlerinizi bir kenara yazın. Venüs size hem para çekecek hem de kendiniz ve sevdikleriniz için güzel şeyler almaya teşvik edecek.

Akrep Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

Birçoğunuz bir akış halindesiniz, bu yüzden günlük alışkanlıklarınız ve çevreniz değişiyor. Konut hareketleri ve iş değişiklikleri birçoğunuz için ufukta gözükmekte. Neyse ki, bu zenginleşmek adına bu dönem sizin. Merkür ve Venüs sizi konuşkan, meraklı, meşgul ve fikirlerinizi başkalarına ifade etme konusunda istekli hale getiriyor. Onlar sizi dışarı çıkmaya ve seyahat etmeye teşvik edecektir. Venüs, elbette sizi büyüleyici ve diplomatik kılıyor.

Yay Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Evren bu yıl için sana karışık mesajlar verdi. Bir şekilde, finansal olarak konuşmanın gereksiz olduğunu hissediyorsun. Para kazanmak zor. Yine de takvimdeki şanslı Jüpiter, sizi mutlu etmek için iyimserliğinizi ve mutluluğunuzu arttıracak. Merkür ve Venüs şu an için aşk ilişkilerini teşvik ediyorlar.  Bu arada güçlü Güneş ve ateşli Mars, arkadaşlarla ve gruplarla olan aktivitelere teşvik edecek, bu yüzden iyi çalışmaya ve başkalarıyla işbirliği yapmayı aramaktasınız. Arkadaşlarınla kim olduğunu bulmaya çalış. Uyum sağlamak önemlidir ancak benliğinizi ihlal etmenin pahasına değil.

Oğlak Burcu Yorumları

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

Bu önemli bir zaman. Çünkü 2015’ten 2017’ye insanları, yerleri ve mülkleri serbest bıraktınız. Hayatınızı düzene soktunuz, böylece 2020 civarında yeni bir yola başlayabilirsiniz. Bu, kendinizi yeniden keşfedeceğiniz yaklaşık yedi yıllık bir yolculuktur. Bu arada, bu yoğun ve eğlenceli bir hafta çünkü farklı genç insanlarla konuşuyorsunuz, sanatsal, yaratıcı türlerde çok şey öğreniyorsunuz. Tablonuzun üstündeki Güneş’in sizi öfkeli bir ışıkla atması yüzünden herkes sana hayran.

Kova Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

Küçülüyorsunuz ve artık yaşamınızla  alakalı olmayan şeyleri bırakıyorsunuz. Bu yüzden, yeniden düzenlemek ve ihtiyaç duymadığınız şeylerden kurtulmak için dolaplardan, depolama alanlarından ve garajlardan yardım alıyorsunuz. Arkadaşlıklar, kulüp ve organizasyonlarla etkileşimin tadını çıkarıyorsun. Bu hafta, patronlar, ebeveynler ve VIP’lerle yapılan görüşmeler iyi geçecek. Çünkü Venüs sizi diplomatik ve çekici kılıyor, aynı zamanda Merkür de iletişiminizi destekliyor. Ama hepsinden önemlisi, seyahat etmek istiyorsunuz.

Balık Burcu Yorumları

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

Sorumluluklarınız arttı. Başkalarına karşı sorumluluklarınızı yerine getirmek önemli olsa da, ilk sorumluluğunuzun kendiniz olduğunu unutmayın. Kendine iyi bakmazsan hiçbir şeyin faydası yok. Bu yıl, adınızı öne çıkarma adına sizin yılınız olmaya devam ediyor, bu yüzden başkalarının özellikle profesyonelce size hayran kalması görülmekte. Bu arada, hem Merkür hem de Venüs, seyahat etme ve dünyayı daha fazla keşfetme arzunuzu artırıyor. Ayrıca kurslara kaydolmak ve daha fazla çalışmak isteyeceksiniz, çünkü zamanı geldi. Sizin için tutkulu bir hafta.

Bu hafta için burç yorumları yazımızın sonuna geldik. Her hafta burç yorumları yazısı ile beraber karşınızda olmamızın yanı sıra ilginç seriler de başlatmaktayız.Gezegen ve burç ilişkileri hakkındaki serimizin 1. ve 2. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım