Burç Yorumları Ve Gelişmeler 11 Kasım

354

Bu haftaki burç yorumları ile karşınızdayız. Bu hafta oldukça olumlu bir ruh halinin yanında yoğun bir iş maratonu da herkese malum olacak. Enerjiyi iyi korumak ve çıkan fırsatların değerlendirilmek oldukça önemli olacak.

Karşınızda burç yorumları…

11 kasım burç yorumları

BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Mart – 20 Nisan)

Her alanda hızlı ilerleme kaydediyorsunuz. Görülen, ortada olan bir başarı var ve dokunduğunuz her şey altına dönüşüyor. Bu dönemde size karşı gösterilen saygı artar ve karşıdan gelecek muhalefetleri çok görmezsiniz. İstisnai yaratıcılık ve karizma olma halini dibine kadar deneyimleyecek ve etrafınıza tam adalet sağlayacaksınız. Sizin için daha da iyi sağlık ve çok daha olumlu bir zihniyet emareleri ortaya çıkacak. Dünyanın tüm zorluklarını üstlenmeye hazırsınız.

Boğa Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Nisan – 21 Mayıs)

Ulaşılması zor ya da üstesinden gelmek imkansız olduğunu düşündüğünüz hiçbir şey karşınıza çıkmayacak. Fırsatları derince kazın. Sürekli sıkı çalışma için demirden bir irade ve etkileyici bir kapasite ortaya koyuyorsunuz. Hayatın her alanında üstün olacaksınız. Ne yaparsanız yapın hızlı ilerlemeye devam edeceksiniz. Bu dönemi cesur ve güzel taraflarınız yönetecek.

İkizler Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu dönem, estetik duyularınıza hitap eden, herkes tarafından güzel olan her şeyin sevgisi ile harmanlanacak bir dönem olacaktır. Ayrıca çok fazla zor iş de sizleri bekliyor. Hobi, spor gibi etkinlikler için zaman bulacaksınız. Dönemde daha yüksek çalışma hırsı baş gösterebilir ve araştırmalara hazırlanabilir. Çok çalıştınız, şimdi zevkli aktivitelere dalın.

Yengeç Burcu Yorumları

(ARALIK: 22 Haziran – 23 Temmuz)

Depoladığınız enerjileri tüketmek için yeni girişimler, yollar ve ilgi alanları mevcut. Bu trend bir süre devam edecek. Her türlü çalışma ve aktiviteye katıldığınız için çok yoğun ve son derece üretken olacaksınız. Çok şeyin içindesiniz, pozitif veya negatif bir patlama olma olasılığı yüksek.

Aslan Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Temmuz – 21 Ağustos)

Tüm cephelerde durmadan yürüdüğünüzde, sağlığınızı sürdürmek için yaşam biçiminde bir değişiklik, daha organize beslenme alışkanlıkları ve düzenli programa ihtiyacınız olabilir. İşinizin ustalığı ve kalitesi ile ilgili olarak mükemmel bir seviyede konumlandınız. İş konusunda ilham verici ve akıllıca hareketler yapacaksınız.

Başak Burcu Yorumları

(ARALIK:22 Ağustos – 23 Eylül)

İçinde bulunduğunuz aşamanın yoğunluğu sizi şaşırtıyor. Çevrenizden zamanınız ve kaynaklarınız için birçok talep olacak. Hastane masrafları ve aile ile ilgilenilmesi gereken mevzular, çocuk ve gençlerle ilgili sorunlar olacak. Bu dönemde çok gergin olacaksınız. Giderler yükseliyor ve zekanızı kullanmak en güçlü çözüm olacak.

Terazi Burcu Yorumları

(ARALIK:24 Eylül – 23 Ekim)

Akrep Burcu Yorumları

(ARALIK: 24 Ekim – 23 Kasım)

Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkilerde fazlaca neşe var. Bu açıdan çılgınca ve kafa karıştırıcı bir dönem olabilir. Farklı yönlere itileceksiniz. Birçok düşünceye ve kararsızlığa maruz kalıyor, cevaplar için alakalı çevrelerde dolaşıyorsunuz. Bazı alanlarda performans göstermeye zorlanıyorsunuz.

(ARALIK: 24 Kasım – 22 Aralık)

Daha fazla kazanmanın yeni yollarını ararken daha güzel bir yaşam da istersiniz; mevcut varlığınızdan çok daha fazlasını arzuluyorsun. Anlamlı bir hayat istiyorsunuz. Dönem içinde iş veya zevk için yolculuklar olabilir. Daha başarılı olmak için bilginizden ve kişiliğinizden yararlanmaya çalışıyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar; sosyal, duygusal ve tabii ki profesyonelce yaşamınızda büyük bir rol oynayacaktır.

Oğlak Burcu Yorumları

(ARALIK: 23 Aralık – 20 Ocak)

İşiniz ile ilgili başkalarına ulaşacak, her biri ilerleme ve maddi kazanımlara yol açacak olan; temaslar, sözleşmeler ve iletişim yolları ile tamamen ilgili olacaksınız. Ayrıca hem kişisel hem de ticari amaçlarla iş ve belgelerle uzun süreler boyunca ilgileneceksiniz. Yeni insanlarla tanışacak, sosyalleşecek, davetleri kabul edecek, birçok partiye katılacak, normale kıyasla daha cesur ve daha tehlikeli bir şekilde yaşayacaksınız.

Kova Burcu Yorumları

(ARALIK: 21 Ocak – 19 Şubat)

Çabalarınızı ödüllendirmelisiniz. Birçok ev içi sorumluluk var. Çocuklara, ebeveynlere, yaşlılara ve yasalara dikkat etmelisiniz. Daha az duyguya, daha fazla nesnellik, sabır ve sakinliğe ihtiyacınız var. Kardeşlerinizle, iş arkadaşlarınızla, komşularınızla etkileşime giriyorsunuz ve hepsi endişelerinizi takdir ediyor. Derdinizi anlıyorlar ve size iletilen tüm etkileyici övgülerden memnunsunuz.

Balık Burcu Yorumları

(ARALIK: 20 Şubat – 20 Mart)

İş cephesi şu an itibariyle sabit bir zeminde, bu konuda rahat olmanız sebebi ile ev ve aile içi olaylara konsantre olmanın zamanının geldiğini hissediyorsunuz. İnsanlarla ilgilenmekten hoşlanıyorsunuz ve ıstırabın çaresizliğin olduğu bu günlerde büyük bir varlık olacaksınız. Sana ihtiyacı olanlar için her zaman doğru yerde olacaksın.

 

Bu hafta için burç yorumları yazımızın sonuna geldik. Dilerseniz Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım