Başak Kadını ile ALAKALI HER ŞEY 3

156

Daha önce başladığımız Başak kadını ile ALAKALI HER ŞEY serisinin ikinci yazısının ardından üçüncü ve son yazısı ile karşınızdayız. Bu yazıda Başak kadını ile alakalı duygusal yönler, aşktaki tavrı gibi özelliklerden bahsedeceğiz. Karşınızda yazının üçüncü bölümü.

Başak Kadını Aşk

Başak kadınları başlangıçta soğuk ve uzak gibi görünürler. Bu tavır sadece koruyucu sosyal zırhlarının dışarı yansımasıdır. Bir Başak kadını, gönül meselelerini ciddiyetsiz veya hafif bir şekilde ele almaz. Başka burç insanlarının kolayca alabildiği riskli karaları alma sürecinde  kararların üzerinde acı çekmeye sebep olacak kadar dikkatli karar alırlar. Bunun en büyük sebebi ise kararlarını verdikten sonra aşırı bir şekilde emin olma hissiyatı kapılırlar ve sonsuza kadar o ilişki içinde yer alacak bir şekilde kendilerini konumlandırırlar. Tek gecelik veya “takılma” diye tabir edilen ilişkiler pek Başak’lar için tercih edilir değildir. Günümüzde yavan hale gelen ikili ilişkilerde dünyasında adeta asil bir şövalye görevini takınırlar.

 

Bu tavırların sonucunda, Başak’lar kendi benliğini uzun mesafeli ilişkilere ve onu yavaşlatmaya ideal hale getirir. Ne de olsa bir Başak’ın kalbi daima aklının peşinden gider. Başak kadını aklı daima açık ve daima sadık hali ile dünyamızda sınır tanımaz. Ancak Başak kadını hayallerindeki ilişkiyi henüz bulamadıysa, uzun süre yalnız olmaktan ve kendine güven duymaktan oldukça mutludur. Gamsız olmamakla beraber ne istediğini ve istemediği konusunda oldukça çok şey biliyor. Bir Başak’ın aşk burcu ona bunu söyleyebilir.

 

Başak kadınları kalbinize yerleştiğinde, uzun süre oradan ayrılmaz. Size; kalbini, aklını ve dikkatini verecek ama yine de düşüncelerini, duygularını ve hislerini organize etmek için çok ihtiyaç duyduğu “ben” çehresi ile uğraşmak zorunda kalacaksın. Kendi için zaman ayırmak istemesi ise sürekli içinde olan bir güdü gibidir. Fakat Başak kadınıma onurlu ve beklediği gibi saygıdeğer bir tavırla saygı duyarsanız, kalbini size açacaktır. Bu karmaşık ve büyüleyici burç kadını hayatınızın her anında ne demek istediğini size göstermek için elinden geleni yapacak.

Burçlar ve suçların ilişkisi hakkındaki serimizin 1. 2. ve 3. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım