Başak Kadını ile ALAKALI HER ŞEY 2

169

Daha önce başladığımız Başak kadını ile ALAKALI HER ŞEY serisinin ikinci yazı ile karşınızdayız. Başak kadını için özel birçok özelliği irdelediğimiz bu serinin son yazısı önümüzdeki günlerde gelecek. Karşınızda yazının ikinci serisi.

Olumlu Dişi Başak Karakteristikleri:

Genellikle analitik ve tahrik olarak hareket ettiği görülen bir Başak kadını her şeyden önce bir mükemmeliyetçidir. Başkalarının çıldırtıcı bulduğu ayrıntılara kolayca saatler, günler, haftalar veya aylar harcayabilirler. Bütün işlerini tamamladığında ise yaptığı şeyde hata bulmak zordur. Ve bir sonraki büyük projesi veya fikri için her zaman çok çalışmaktadır. Bundan dolayı Başaklar zamanlarını nadiren rahatlayarak geçirir ve neredeyse hiç havlu atmazlar. Bu olmadığı sürece, faydalandığını ya da çalışmalarının takdir edilmediğini hissederler.

Pratik, sevgi dolu ve zeki Başak kadını, yaşamına ve etraflarındakilerin yaşamlarına getirdikleri istikrar ve düzen ile tanınırlar. Başaklar aktif zihinleri nedeniyle, en görkemli işaretlerini bile etkisiz hale getirebilecek, kimsenin kolay kolay ulaşamadığı düzeyde bir zerafete sahip, büyüleyici ve esprili olabilir. Dahası, mükemmel analitik yetenekleri ve hafızaları, problemin ne kadar karmaşık olduğu fark etmeksizin, tüm önemli detayları hesaplamalarını ve makul, ölçülü bir karara varmalarını sağlar.

Olumsuz Başak Kadını Kişilik Özellikleri:

Başak kadını tüm bu müthiş özelliklerine rağmen yaşamın küçümsemesine verdiği tüm dikkat için, başkalarının anlamsız görebileceği şeyleri saplantı haline getirdiği için, büyük resme bakış açısını kolayca kaybedebilir ve detaylarda kaybolabilir. Başak kadını tüm bunların ışığında dikkatini kolayca gözden geçirebileceği ve yapmayı planladıkları birçok şey arasında fazlaca uzatabileceğini ortaya koyar. Yüksek düzeyde titizlik gerektiren alanlarda üstün olabilirken, zaman zaman kendi seçimiyle felçli ya da aşırı karmaşık bir şeyin ayrıntılarında kalıcı olarak kaybedilmiş bulunabilirler.

Bu sebeple, Başak burcu kadınlarının genellikle rezerve edildikleri ve hesaplandıkları bilinir. Bunu sebebi ise aşırı akıl yürütme işlevlerinin küçük konuşmalara girememekten veya yeni birini tanımakta yetersiz kalmasından çok daha fazla bir işlevidir. Ancak, doğru tür bir teşvik olmadan Başaklar, hızla huzursuz, huysuz, gergin hale gelir ve bir zamanlar güçlü fikirli, kendine güvenen bir tavırları, daha temel ihtiyaçları karşılanırken bile acı bir kızgınlık topluluğuna hızla dönüşebilir.

Burçlar ve suçların ilişkisi hakkındaki serimizin 1. 2. ve 3. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım