Başak Kadını ile ALAKALI HER ŞEY 1

157

Beyinlerin cinsiyeti olamayacağını söyleyenler kesinlikle Başak burcunu kast etmiyorlardı. Mükemmel bir iş ahlakı ve detaylara titizlikle dikkat çeken Başak, konuşmadan daha çok hareket eder ve kendini övmekten ziyade işlerinin kendisi için konuşmasına sebep vermekten mutlu olur. Son derece yaratıcı ve tutkulu bir beyin olan Başak kadını, zihniyle veya elleriyle çalışırken öne çıkar. Her zaman iş ve yaşamdaki engellerin üstesinden gelmek için ilham almak veya yol aramak için her zaman uğraş verir.

Başak kadınları çok bireysel odaklandıkları için özellikle üzerinde çalıştıkları büyük bir proje veya sorun tarafından tüketildiklerinde, utangaç, uzak veya çekingen görünebilir. Ancak perde arkasında büyük bir atılım gerçekleştiriyor ve mevcut karışıklığı azaltmanın bir yolunu arıyorlardır. Başak kadınları, ister iş ister sanatta olsun sürmekte olan birçok projeye sahip olma, zamanlarını mikro yönetme ve ilişkilerini ya da hayatlarının diğer yönlerini arka koltuğa bıraksa bile yine de işlere odaklanma eğilimindedir.

Ama onun masasına ya da takvimine bir bakış attığınızda, her şeyin bir yeri vardır. Önemli bir toplantı veya randevuyu kolayca unutabilecek biri değildir ve hatta bazı küçük projeleri onlarca görev ve projenin arasında, dikkatini çektiği için not ederler.

Başak Kadını Özellikleri

Doğal bir eleştirmen olan Başak kadını; kendisinin, başkalarının ve etrafındaki dünyanın bir hiper analizcisi konumundadır. Her zaman kritik olan aklını bir eylem planına göre dizayn etse de etrafındaki kişiler, Başak’ın sürekli planlaması nedeniyle kendilerini gereksiz ve hatta istenmeyen hissedebilir ve eldeki çalışmayı uygun bir şekilde tamamlama isteği duyabilirler. Özellikle de kendisi yapmaya karar verirse.

Başak kadınları gerçekten de düşünmeyi ve çalışmayı asla bırakmayan, motivasyonu yüksek özverili karakterlerdir. Gerçeklikte bir temeli olmayan hayallerden kaçınmak için geleceğini ve şimdiyi çok iyi planlarlar. Sonuç olarak, gelecek planlanabilir. Günü; yaratıcı ve tatmin edici bir şey üzerinde çalışmaktan daha iyi geçirmenin yolu nedir? Ancak ayaklarınızın sıkıca yere dikilmesi her adımda yorucu olabilir. Verimlilik hissetmezler  ya da potansiyellerinin yetersiz kaldığına inanırlarsa, burç kadınları kendilerini kolayca nahoş bir ortamda bulabilirler.

Fakat Başak’ın en güzel yanı, usta planlamacıları ve çok ayrıntı odaklı olmaları. Kahraman Başak’ımızın tabaklar, mutfak eşyaları ve sahildeki pikniğinize bir şişe açacağı taşıması bile günü kurtarmalarını sağlıyor. Kelimenin tam anlamıyla her şeyi düşünürler ve desteklenip sevildiği sürece, sorumluluğu üstlenmekten mutlu olurlar.

Burçlar ve suçların ilişkisi hakkındaki serimizin 1. 2. ve 3. yazılarını okumalısınız.

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım