Astroloji ve Hayvanlar: DERİNLEMESİNE İRDELEME 4

60

Bu yazımızda Astroloji ve hayvanlar arasında bir ilişki konusuna hava burçları cephesinden cevap vereceğiz. Konuya detaylıca hakim olmak için diğer astroloji ve hayvanlar yazılarımızı bekleyin.

Hava Burçları

Bu gruba dahil hayvanlar dostça ve dikkatleri üzerine çeken bir tavra sahip sosyal hayvanlardır. Yeni şeyleri severler ve sürekli yeni yerler keşfederler.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Bu meraklı ve eğlenceli hayvan, sizi güldürmeye çalışır ve bölünmüş bir kişiliğe sahip gibi görünür. Bu özellikleri, kendilerini bir ağaç kovuğuna sokacak veya şans verilirse bir şeyler yapmasına sebep verecektir. Sürekli uyarılmaya veya oyun arkadaşlarına ihtiyaçları vardır. Bu evcil hayvanlar neredeyse sonsuz bir enerji kaynağına sahiptir ve paylaşmaktan da çekinmezler. Bunlar, dikkat isteyen ve sahipler eğlendirmek için çok uzun süre harcayan evcil hayvanlardır. Onların bile yabancıların dikkatini çeken müthiş bir çekiciliği var; herkes bu gruptan olan hayvanı sever. Merakları bazen aşırı olabilir, bu yüzden maceralara atıldıklarında göz kulak olmaya çalışın.

Terazi  (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu burca sahip hayvan, senin en iyi arkadaşın ve akıllı bir evcil hayvandır. Sürekli sizinle iletişim kurmak ve oynamak isterler. Bu küçük hayvanlar oldukça konuşkan olabilirler. Bazı şeyleri istediklerini göstermek için sadece beden dilini değil nidalarını da kullanırlar. Bazen Terazi evcil hayvanınızın ruhunuza görebildiğini hissedersiniz. Bu tuhaf küçük yaratık çok şefkatli olabilir ancak eşit derecede de aranızdaki mesafeye titizlik gösterebilir. Neredeyse tamamen kendi yollarını belirlerler ve rutinin tadını çıkarırlar. Bu hayvanlar her şeyi hak ediyor, muhteşem bir tavırla yaşıyorlar.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Bu burca sahip hayvan, güçlü bir bağımsızlık duygusuna sahiptir. Biraz soğuk görünürler ama tavırları kanmayın. Çünkü hemen hemen herkese karşı sevgi beslerler ve hala evcil hayvanlar arasında en dostlardan biridirler. Bu algısal davranan evcil hayvanlar sizi ürkütücü bir şekilde anlarlar. Keskin sezgileri her ruh halinizi sezer ve öngörüyor gibi görünürler. Meraklı ve bir o kadar da maceracıdırlar, aynı zamanda baş koydukları yol boyunca herhangi bir tutumsuzluk ya da hata yapmazlar! Bu yazı serisinde keşfettiğimiz birçok burç gruplarındaki gibi bu evcil hayvan da atıştırmalıkları seviyor ve kiloya dayalı hastalıklardan kaçınması için yiyeceklere dikkatli yaklaşmalı. Bu evcil hayvanlar yüzünüze bir gülümseme getirecektir.

Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım