Astroloji ve Hayvanlar: DERİNLEMESİNE İRDELEME 3

68

Bu yazımızda Astroloji ve hayvanlar arasında bir ilişki sorusuna ateş burçları cephesinden cevap vermeye çalışacağız. Konuya detaylıca hakim olmak için diğer astroloji ve hayvanlar yazılarımızı bekleyin.

Ateş Burçları

Bu burca sahip hayvanlar; sadık, enerjik, mizaca sahip ve kendinden emindir. Eğitimsiz olduklarında kıskanç, disiplinsiz veya saldırgan olabilirler.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

Bu burca sahip evcil hayvan her zaman dikkat çekmek ve oyuncaklarla oynamak için ellerinden geleni yaparlar. Onlar karamsar gördüğünüz anlar olabilir ama bu durumları çabucak unutacak. Baskın oldukları için onları eğitmek için dominant bir karakter göstermeye ihtiyaç vardır. Bir Koç evcil hayvanı evdeki diğerlerini, belki de daha küçük hayvanları koruyan ve hatta sizleri bile gözetim altında tutan bir mizaca sahiptir. Cesaret ve liderlik belirtileri göstermesi de muhtemeldir. Koç burcu evcil hayvanları sahibinin ve kendisinin “alfa” olmasını ister. Dikkat çekmek istediklerinde sizi haberdar ederler ve genellikle biraz bağımsızlık takılırlar.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bu evcil hayvan çöp kutusuna gitmesi, mobilyalara atlaması ya da gürültü yapması dikkatinizi çekmek için sürecektir. Patron konumunda olabileceği sürece diğer hayvanlarla ve insanlarla oynamayı çok severler. Koç burcu kuzenleri gibi, Aslan hayvanları da takip etmek yerine önderlik etme eğilimindedir. Bir aslanın gururunu düşünün, küçük Aslan arkadaşınızın bu güven ve kararlılığa sahip olduğunu unutmayın. Sahiplerine sadık kalırlar, ancak aşırı bir otorite kurduğunuzda ya da azarladığınızda size kızabilirler. Bu evcil hayvan burcu özellikle iyi davranır ve çocukları sever, bu yüzden çocuklar ile bir araya getirmekten çekinmeyin.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Yay hayvanı her zaman macera arayan ve keşfetmek isteyen evcil hayvan. İyi huyludurlar ancak şans verilirse kapıdan anında çıkarlar. Yay burcu evcil hayvanlar enerjik ve isteklidir. Neredeyse grubun; şapşal, eğlenceyi seven burcu olarak görülebilirler. Bu karakterlerinden dolayı dengeleriyle ilgili problemleri olabilir veya zaman zaman abartılı derecede şapşal davranabilirler, ama sevimlilikleri ile sakarlıklarını telafi ederler. Kendileriyle insanlar arasında şiddetli bir bağ kurarlar, bu yüzden hayranlık ve sevgi istiyorsanız Yay bir hayvan ile vakit geçirmelisiniz.

Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım