Astroloji ve Hayvanlar: DERİNLEMESİNE İRDELEME 1

89

Bu yazımızda “Astroloji ve hayvanlar arasında bir ilişki var mı?”, “Hayvanlar burçlara sahip mi?” gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız. Konuya detaylıca hakim olmak için diğer astroloji ve hayvanlar yazılarımızı bekleyin.

Hiç yaprakların arasından esen rüzgar gibi usul ve sesi karakteri içeren bir hayvanla tanıştınız mı? Belki de siz öfkeli bir ateşe sahip olan, uyumayı seven çok yavaş hareket eden sevimli bir evcil hayvanla tanıştınız. Astrolojinin aynası, genetik olarak sahip oldukları özelliklere ek olarak, evcil hayvanların neden bu kadar benzersiz olduklarını anlamaya başlamanın bir yoludur. Bazı ırkların belli eğilimleri vardır, çevre ve ilk yaşam deneyimlerinin hepsinde  tıpkı insanlar gibi kişilikleri şekillenir.

Astroloji ve Hayvanlar Dedi isek Burçları Var Mı?

Evcil hayvanınızın doğduğu günün kişiliğini nasıl şekillendirdiğini hiç merak ettiniz mi? Bu soruyu sormak aptalca görünebilir ama evcil hayvanlarımız hayatımızda çok önemli yerlere sahiptir. Bazılarımız evcil hayvanlarımız ile arkadaşlarımızdan veya ailemizden daha fazla zaman geçiririz. Astrolojinin penceresinden bakarak evcil hayvanımızın kendi içerisinde nasıl hissettiğini anlayabiliriz, böylece enerjilerini insanlarda olduğu gibi daha iyi ayarlayabiliriz. Dışa dönük bir kişi her zaman yalnız kalmak istemeyeceği gibi, doğal olarak sosyal bir köpek de eve kapalı kalmak istemez.

Alternatif olarak, utangaç ve içe dönük bir kişiden dışarıya çıkması beklenmediği gibi, aynı şey utangaç bir evcil hayvan için de geçerlidir. Ruhlarını anlamak, birçok insanın asla yapmadığı ve düşünmediği bir şeydir, ancak anlayabilmek onlar ve sizin için çok faydalı olabilir.

Bu harika yaratıkları elementlerine göre anlamaya çalışalım ve sonra her burcun belirli özelliklerine bakalım. Evcil hayvanı olanları bilirler ki hayvanlar kelimeleri kullanmasalar bile; çok iyi ve sık şekilde iletişim kurarlar. Bu, onlarla ilişkinizi geliştirmenize ve iletişim kurmaya çalıştıkları şeyin kilidini açmanıza yardımcı olabilir. Hayvanınız ile çok iyi anlaşmanın yolu onu bir birey yerine koymak, onun akabinde hareket etmekten geçer. Bir bireyde burçlar ne kadar önemli ise küçük dostlarımızda da o kadar önemlidir.

Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım