Akrep Burcu ile Yakın Temas: “Uyumlu Konusu”

117

Akrep burcu hakkındaki “Nasıldırlar?” yazısının devamı niteliğinde olan bu yazımızda; aralarının iyi olduğu veya uyumlu olacağı burçlar hakkında yazacağız. Akrep burcu insanı için diğer burçların alakasını sizler için derledik.

Akrep İçin En Uygun İşaretler:

Yengeç Burcu

Bir su burcu olan Yengeç, Akrep için birbirlerini kolayca anlayabilmesi nedeniyle en iyi eş olabilir. Su burçları her birindeki gibi duygusal alemleriyle derin bir bağlantıya sahiptirler. Toprak burçları sorumluluk ve görevle daha fazla ilgilidir, Ateş burçları tutkulu ve iticidir, Hava burçları ise düşüncelerine derinden bağlıdır.

Yengeçler kalbinde bu kadar yoğun olan duygulara sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu anlarlar, duygusal bağlantıya olan ihtiyacı kabul ederler ve Akrep’in (seçici) kin kullanamama yeteneğini bilirler. Bu çift kuşkusuz olarak birbirlerinin duygusal sıkıntılarını veya üzüntülerini anlayabilse de ilişki içinde öz farkındalık oldukça önemlidir. İletişim olduğu sürece, bu mükemmel bir eşleşmedir.

Balık Burcu

Balık, hayalperest bir tavır sergileyen başka bir Su burcudur. Kafalarını kendi içsel gerçekliklerinin içerisinde deyim yerinde ise tek boynuzlu at varmış gibi çalıştırırlar. Bir Balık, Akrep’in yaratıcı güçlerini ortaya çıkarmakta, kendini ifade etmesinde ve güvende hissetmelerine yardımcı olur. Bu çift muhtemelen sanat ve yaratıcı çalışmaları tartışabilmek için pek çok romantik akşam geçirecek.

Oğlak Burcu

Oğlaklar sabırlı ve ağır başlıdır. Bir Akrep’in sık sık sahip olduğu vahşi hayal gücü için mükemmel bir eşleşme olabilir. Akrepler doğası gereği kıskançtır ancak Oğlak burcunun serin ve sakin doğası bu korkuları engelleyecek kadar güvenli bir limandır.

Akrep İçin En Az Uyumlu İşaretler:

İkizler burcu

İkizler, Hava burcu olması sebebi ile çok zaman harcayarak düşünür. Akrep karar vermede daha aktif olmasına rağmen, İkizler bir yemek seçmeden önce bile 45 dakikadan fazla bir süre boyunca sandviç seçeneklerinin üzerinde durabilir. Tutkulu Akrepler, bir İkizlerin belli bir karar, eylem veya olayla yola çıkması için geçen süre boyunca kendini sinirli ya da bunalmış hissedebilir.

Aslan Burcu

Aslanlar, kendileri ile eşit derecede esrarengiz Akreplerin sinirlerini kolayca gerebilirler . Bu ikisinin, etraflarındakilerin dikkatini çekmek için mutlaka savaşması gerekmiyor, ancak beraberlik olması durumunda içsel kırgınlık her an için mümkün.

Terazi Burcu

İkizler gibi, Terazi bir de Hava burcudur. Fakat kişilikleri o kadar akıldadır ki, bazen bir Akrep’in doğru ya da yanlış duygusuyla çarpışabilirler. Akrepler, başkalarına karşı duydukları hisler konusunda tutkuludurlar ve kendilerini terk edilmiş hissettiklerinde konuşmaktan korkmuyorlar. Öte yandan, Terazi affediyor ve akranlarıyla iyi geçinmeye çalışıyor.Bu çiftte anlaşmazlık veya yanlış anlama ile nasıl başa çıkılması gerektiği konusunda sorunlar olabilir.

Terazi burcu hakkındaki serimizin yazılarına aşağıdaki yazılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1.YAZI

2.YAZI

3.YAZI

4.YAZI

Instagram’dan bizi takip etmek için: TıklayınızMerhaba ben Banu. 28 yaşındayım ve astroloji konusuna ilgim çocukluğumdan beri devam etmektedir. Bu yaşıma kadar öğrendiğim ve hala öğrenmekte olduğum bilgileri insanlar ile paylaşmak için arayışta idim. Megakadin.net sayesinde kaliteli bir platformda sizlere yazılarımı ulaştırma şansına sahibim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım