2018 Yaz Makyaj Modası

4601

Biz kadınlar makyajsız bir gün düşünemeyiz. Makyajın güzelliğimize güzellik katmasını seviyoruz. Bu yaz gündemde olacak makyaj modasını araştırdım ve bu yazımda sizlerle paylaşmak istedim. Bu yazıyı okurken keyif alacağınızdan eminim.
Bu yaz doğal makyajın ve göz farının öne çıktığını belirtmek isterim. Canımız sıkkın olduğunda bile makyaj yaparak stres atan kadınlarız biz. Bizi kimse üzemez dimi 😉  Makyajlı günlere, değerli okurlarım 🙂

1-Hacimli Kirpikler:

Bu yazın en güzel hali. Hacimli ve uzun gösteren bir maskaran yoksa hemen yeni bir maskara alın. 2 hatta 3 tane. Bu yaz çok kullanacaksınız. Hacimli dolgun ve uzun kirpikler her zaman büyüleyici olmuştur. Bu yaz sevdiğim en çok şey bu olacak sanırım.

2- Metalik Göz Farı:

Bu yıl gündelik bile kullanılan göz farı yazında etkisini gösterecek. Metalik göz farına ne dersiniz? Etkileyici bakışlar için güzel olacaktır. Kahve ve pastel tonlarında ki metalik renklerden bir tane çantanızda bulundurun derim. Bu sene kullanacağınız bir ürün olacak. Bir çok modelde uygulanan göz farı bu yıl trendin başlamasına sebep olacak gibi duruyor.

3- Parlak Cilt Görünümü: 

Makyaj severler bu sene en çok kullanılacak makyaj trendi ıslak görünümlü makyaj olacak. Tabi parlak cilt makyajını abartmayın derim. Elmacık kemiklerinde göz kapaklarında uygulanması iyi olacaktır.

4-Kedi Gözü Makyajı:

Siyah göz kalemi uzmanların her zaman en önemli parçası. Sadece bu yıl değil uzun zamandır trend. Ancak siyah göz kaleminin yanında eyelınerı da kedi gözü makyajı yapmak için kullanın. Bu yaz mutlaka deneyin derim.

5- Çarpıcı Bakışlı Makyaj:

Sadece rimel sürerek doğal bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu sizi çok çarpıcı gösterecektir. Birde buna sadece bir ruj eklersek tamamdır.

6-Bronz Dokunuşlar Yapın:

Bu yaz güneşte yanmış gibi makyajınıza bu maddeyi ekleyin. Bronz dokunuşlar yaz için çok uyumlu olacaktır. Çoğu kişinin yapacağı bir makyaj trendi olacak diyebilirim.

7-Klasik Eyeliner:

Vazgeçemediğimiz bir makyaj malzemesi değil mi? Her zaman kullandığımız eyelınere devam edebiliriz. Bu yaz da hatta her zaman etkisi geçmeyecek gibi.

 

Sizin en çok sevdiğiniz makyaj ürünü hangisi?

 

 

 2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım