2017’de Nişanlanacaklar İçin Trend Nişanlıklar

2752

Söz, nişan, düğün vakti geldiğinde biz kadınların en çok istediği şey en son çıkanlardan giymek. Bu zamanlar çok önemli zamanlardır. Sonuçta her şey bir kere yapılacak ve yapıldığında da en güzel şekilde olmasını istiyoruz. Zaman daraldıkça ne giyeceğimiz konusunda daha çok telaşlanıyoruz.Mankenin üzerinde beğendiğiniz nişanlığa hemen atlamayın! Burada vücut tipinizi bilmeniz ve ona göre hareket etmeniz iyi olacaktır. Bu yazımda trend nişanlıklar ve bu sezonun renkleri, desenleri ile ilgili bilgi vereceğim. Dediğim gibi burada sizin düşünmeniz gereken şey ”vücuduma hangisi daha iyi olur? Nişanın yapılacağı ortama hangisi daha iyi uyar?” sorusu olacaktır. Hadi Başlayalım.

 

 

Nişan İçin Kıyafet Seçimi:

Öncelikle nişanı evde yapacaksanız daha sade ve şık abiyeler tercih etmelisiniz. Sırtında dekolte olan abiyeler ve hafif prenses model abiyeler evde yapılan nişanlarda oldukça sık kullanılmaktadır. Nişanı daha büyük ve dışarıda yapacaksanız daha gösterişli olmanız gerekecektir. Yani kabarık ve renkli nişanlıklardan tercih etmelisiniz. Bunun yanında balık nişanlıklar ile zarif ve şıklığa imza atabilirsiniz. Bu sezon dantel detaylar daha çok öne çıktığından nişanlık modellerinizde işlemeli olanları tercih edebilirsiniz. Dantel detaylarının modası hiçbir zaman geçmeyecek gibi. Transparan modeller ve kalın askılı modeller de çok kullanılıyor.

 

Omzu düşük olan nişanlık modelleri bu sezon çok fazla tercih ediliyor. Ayrıca tarlatanı küçük olan hafif kabarık olan nişanlıklarda çok kullanılıyor. Bu sezon abartıdan çok zariflik ve şıklık ön panda. Kısa nişanlık tercih eden geenç kızlarda oluyor. Yoğun desenler tercih edebilirsiniz yada tercihinizi sade elbiselerden yana kullanarak zarifliği yakalayabilirsiniz. Sizin kendi güzelliğinizin ortaya çıkması sizi daha güzel gösterecektir.

 

Kilo probleminiz varsa vücudunuzdaki fazlalıkları göstermeyecek nişanlıkları tercih etmelisiniz. Örneğin karın bölgenizde kilo problemi varsa balık elbiselerden uzak durmalısınız ve kabarık tercih etmelisiniz. Baseni olan bayanlar ve düz karına sahip olanlar için balık nişanlıklar ve tam prenses modelleri çok güzel olacaktır.

Omuzlarınızı göstermek istiyorsanız omzu düşük nişanlıklar tam size göre. Vücudunuza uyuyorsa mutlaka omzu düşük olan nişanlıkları denemelisiniz. Nişanlık seçimi zor bir süreçtir. Burada siz istediğiniz modeli vücut tipinize göre tercih etmeyi unutmayın.

Damatla uyum çok önemlidir. Sizin şıklığınızı damat beyin takımı ile tamamlamak gerçekten mükemmel olacaktır. Nişan çiçeğiniz varsa o renklerde bir çiçeği damat beyin ceketinin ön cebine takarak uyum sağlayabilirsiniz. Yada mendil takabilirsiniz. Kol düğmelerini de unutmamak lazım tabi. harfli kol düğmeleri oldukça moda. Bir kolunda damat beyin isminin ilk harfi, diğer kolunda ise sizin isminizin ilk harfinin olması dış çekimlerde güzel ayrıntılara neden olmaktadır.2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım