2017 Yazında Moda Olan Ruj Renkleri

2056

Yaz aylarında sıcaklıklar arttıkça makyaj yapmaktan kaçınır hale geliyoruz. Fondöten uzak duruyoruz. Durum böyle olunca fazla makyaj malzemesi kullanamıyoruz. Kullandığımız malzemeler genelde rimel ve ruj oluyor. Ara sırada eyeliner. Sürekli aynı renk ruju kullanmak sıkıcı geliyor ve farklı renkleri denemek için yaz ayları çok uygun oluyor. Renk renk ve cıvıl cıvıl bir ruj rengi yazı anımsatıyor.

Yaz aylarında mutlaka endişe ettiğiniz renkleri denemelisiniz ve farklılık yaratmalısınız. Bu yazı sayesinde 2017 yazında kendinize göre bir ruj rengi bulabilirsiniz. Kullanacağınız rengin teninize uyması da önemlidir. Hadi şimdi gelelim 2017 de gündemde olan ruj renklerine..

2017 Yazında Moda Olan Ruj Renkleri:

1-Fuşya Pembe Ruj:
Böyle güzel bir rengi denemek için düşünmek bile hata olur. Bir çok ünlünün ve tasarımcıların favori rengi olmuştur bu renk. Cesur bir renk olan fuşyanın açık ve koyu rengi bulunmaktadır. Beyaz tenli bayanlara güzel yakışacaktır. Koyu tonları ise esmerlere güzel oluyor. Sade renklerini seçmek için daha hafif tonlu olanlarından alabilirsiniz.

2-Portakal Rengi Ruj:
Bu yazın en popüler ruj rengi diyebilir. Bu yaz bir çok detayda turuncu renkler mevcut, göz farı, oje.. Bir çok yerde turuncu rengi göreceksiniz. Esmer, sarışın tüm ten renklerine çok yakışmaktadır. Bu rengi kullanmaktan çekinen bir çok kadın mevcut. Daha önce kullanmam dediğiniz rengi kullanmaya başladığınızda nasıl daha önce kullansaydım diyorsanız bu renkte de aynı durum söz konusu. Bu renk sizi daha canlı ve farklı gösterecektir. Mutlaka denemenizi öneririm.

3-Derin Erik Rengi Ruj:

Bu renk herkeste iyi görünüyor. Toplantıda, düğünlerde bir çok aktivite yaparken bu rengi kullanabilirsiniz. Açık ve koyu tonları vardır. Kendinize uygun ruj rengini alırken denerseniz mutlaka bulacaksınız. Bu ruju kullandığınızda başka makyaj malzemesi kullanmanıza gerek kalmayacak. Rimel sürmeniz yeterli.

4-Çıplak Ruj( Ten Rengi):

Ten rengine yakın ruj diyebiliriz. Bu rengin her zaman moda olduğunu belirmek istiyorum. Gözlerinize belirgin koyu bir makyaj yaparak bu renklerde ruj uygulayabilirsiniz. Çok sade ve şık görünebilirsiniz.

5-Parlak Dudaklar:

Nerede kullanırsınız bilmem ama parlak dudaklar 2017 de çok fazla kullanılıyor. Benim çok fazla tercih etmediğim renkler. Anca gece bara falan giderken kullanabilirsiniz. Bir çok ünlü konserlerde parlak dudak uygulamaktadır.

6-Nude Gül Rengi Ruj:

Dudaklara doğal görünüm sağlayan rujdur. Bu tonlarda göz farı yaparak ve bu renk ruj sürerek mükemmel bir makyaja imza atabilirsiniz. Bu rengin parlatıcıları da çok güzeldir. Bu yazı tam anlamıyla yaşamak isteyenlerin kullanması gerek ruj rengi. Tam yaz rengi.

 

 2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım