2017 Yaz Kot Pantolon Modası

1753

Her zaman kullandığımız kot jeanlar her zaman kurtarıcı olmuştur. Bu sezonda kot jeanlarin farklı farklı tazları ve modelleri bulunmaktadır. Bu sezon nakış modasını unutmamak lazım. Kış aylarında ceketlerde, bluzlerde gül nakışlarını oldukça fazla görmüştük. Gül nakışları 2017 yazında pantolonlara da taşınmış durumda. Bu nakış modası uzun süre devam edeceğe benziyor.

2017 yaz pantolonlarındaki diğer detaylar; inciler, yırtık paçalar, kısa pantolonlar göze çarpmaktadır. Çok fazla seçenek olduğunda hangisini alacağınıza karar vermekte güç. Tabi burada vücut tipinizi iyi bilmeniz ve ona göre seçimler yapmanız gerekmektedir. Her zaman dediğim gibi moda vücuda yakışandır aslında. Bu kadar detay yeter sanırım. Sizinde 2017 yaz kot pantolonlarını merak ettiğinizi duyar gibiyim 🙂

2017 Yazında Öne Çıkan Kot Pantolon Modası

1-Geniş Katlanmış Paçalar: 

Paçayı katlamak uzun süredir gündemde. Fakat bu ayrı bir şey. Tek kat halinde geniş bir şekilde katlama yapmak gerek. Bunu uygulayanlar olur mu  bilemem tabi ki.

2-Kesik Paçalı Pantolonlar:

 

En çok beğendiğim modeller arasında. Paçalar dikişli olmayıp hatta biraz sallanan kesiklerde oluyor. Bu tarz pantolonları her şekle sokabilirsiniz. İster spor, ister klasik, ister modern her tarz için bu modeller yer almaktadır. Bu moda uzun yıllar kullanılacak gibi. Bu tarz pantolonlardan gardrobunuzda bir tane olmalı.

3-Rastgele Kesilmiş Paçalar: 

Genelde arka tarafı öne göre biraz daha uzun şekilde tasarlanmıştır. Paçalarda dikiş olmayıp serbest bırakılmıştır. Bu sezon çok fazla göreceğiniz modeller arasında yer alıyor diyebilirim. Spor veya klasik olarak tamamlayabilirsiniz.

4- Paçaları Saçaklı Pantolonlar: 

Bu sezon çoğunlukla paçalarda modeller var. Bu tarz pantolonlarda uzun uzun saçaklar vardır. Değişik bir tarz yaratmak isteyenler için ideal.

5- İşlemeli ve Armalı Boyfriend Pantolonlar:

Yırtık ve yıpranmış bir tarzdadır. Maceracı bir pantolon ve renkli tarzlar arıyorsanız tam size göre. Yılan, kertenkele, kanatlı böceklerle süslenmiş armaları olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu pantolonla nereye giderseniz gidin fark yaratacaksınız. Çok kullanılacağa benziyor.

6- Beyaz Skinny Pantolonlar:

Yaz için beyaz jean daha şık ve güzel bir görüntü oluşturur. Beyaz pantolon için kurtarıcı pantolon demek yanlış olmaz. Mutlaka gardrobunuzda bir tane bembeyaz pantolonunuz olmalı. Bunu her renk üst ile kombinlemek oldukça kolay.

7- İşlemeli, Nakışlı Kot Jean:

 Bu sezonun en gözde pantolonlarından. Desenlerin biri yukarıda diğeri de paça hizasında olarak tasarlanmıştır. Bu yaz çok fazla göreceksiniz. Kış ayında da çok fazla yer alacaktır.2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım