2017 İlkbahar/Yaz Ayakkabı Trendleri

2613

2017 nin ayakkabıları birbirinden iddialı, güzel ve göz alıcı. Biz kadınlar için ayakkabılar çok önemlidir Beğendiğimiz modellerin her renginin gardrobumuzda olmasını isteriz. 2017 yazında hangi tarz ayakkabılar gündemde ve nasıl kullanabiliriz bunlarla ilgili bir araştırma yaptım. Bu yaz çok güzel ayakkabılar var hem rahat hemde kısa topuklu.

Püsküllü modeller, parlak göz alıcı ayakkabılar. şeffaf topuklu olanlar, sneakerlar bu yaz çok gündemde olacaktır. Kadınlar için bir çok seçenek vardır. Babetler hangi kadının dolabında yok ki? Her renk ve modelde babetler dolabımızda mutlaka vardır. Her zaman derler ya ayakkabı dünyası bir çılgınlıktır. Kapılmamak elde değil. Ama gerçekten de öyle.

Tabi şık görünmek isteyenler için topuklular bu sezonda yeni koleksiyon ile karşımızda. Kalın topuklular ve klasik ince stilettolar her kadının gardrobunda olmalı. Bunlara kurtarıcı ayakkabılar desek yalan olmaz. Topuklu ayakkabıların yazı kışı yok her zaman giyilebilir. Altın sarısı renklerinde olan ayakkabılardan bu sezon mutlaka almalısınız. Altın sarısı ayakkabılarla çok şık bir tarz yakalayabilirsiniz.

Evet şimdi lafı çok uzatmadan ayakkabı modellerine geçelim. Sizde çok merak ettiniz biliyorum. 🙂

2017 İlkbahar/Yaz Topuklu Ayakkabı Modelleri:

Bu sezon ki topuklu ayakkabılar çoğunlukla kare topuklu ve tamamen kapalı değil buda bizim için daha rahat olmasını sağlıyor. Hepsi birbirinden güzel tabiki bunlar sadece bir kaçı 🙂

Bu topukluları hem günlük hayatta çalışırken hemnde özel günlerde kullanabilirsiniz. Elbise, tulum ve pantolonların altına çok güzel olacaktır. Mutlaka denemelisiniz.

        

2017 İlkbahar/Yaz Sandalet Ayakkabılar:

Sandaletleri hem elbiselerin altında hemde plajlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Topuklu olanları gece çok şık olacaktır. Ayrıca elbiselerin altında da çok güzel olacaktır. Benim en beğendiğim ayakkabı modelidir sandalet. Topukluyla rahat edemediğim zamanlar benim için bir kurtarıcıdır adeta. Umarım sizde beğeniyorsunuzdur.

2017 İlkbahar/Yaz Spor Ayakkabı Modelleri:

Bu yaz rahatlığı tercih edenlerin vazgeçemeyecekleri modeller spor ayakkabılardır. Hem rahat hemde şıklığı bu tarz ayakabılarla yakalayabilirsiniz. Spor ayakkabılar kadınların vazgeçemedikleri tarzlardır. Her kadının dolabında mutlaka vardır. Spor ayakkabıları değerlendirebilir ve elbiselerin altına bile bazen spor ayakkabı giyebilirsiniz. Tabi bu elbisenin modeline bağlı.

 2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım