09.02.2017 Başak Burcu Günlük Yorumu

1443

Sevgili Başaklar saat 01:00-12:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Anlaşılmak ve bizim önem verdiklerimize başkalarının da kıymet göstermesini istiyoruz. Arkadaşlarımız eğer canımızın yoldaşı ise, başımızın tacı sayarak yanlarında olabiliriz. Sabah saatlerinde yarım kalan işlere öncelik verin. Olaylara tek yanlı bakmayın. Etraflıca düşünün. Bu sizi stresten koruyacaktır. Birileri şöyle demiş, böyle demiş diye kendinizi üzmeyin.

Saat 12:41 Ay-Aslan burcu seyri egomuzu güçlendirir. İçimizde bir şeylerin uyandığını hissederiz. Bizi rahatsız eden meseleleri kendimize güvenerek çözebilme yetimiz var. İç sesinizin size rehberlik yapmasına izin veriniz.

Saat 18:26 Ay-Merkür karşıtlığında kendinizi tam olarak ifade edemediğinizi, bazı insanlara, ortam ve şartlara uymak zorunda kaldığınızı düşünürsünüz. Bazı kişilerin hiç de samimi konuşmadıklarını fark edersiniz. Ona göre belli bir mesafe koyabilirsiniz.

Saat 20:20 Ay-Venüs görünümü, maddi konular başta olmak üzere, ortaklaşa işlerde bazı meseleler yüzünden sıkıldığınızı işaret etmektedir. Gururunuz bir takım kişiler, olaylar yüzünden incindiği için, canınız da sıkkın bir şekilde güne uyanırsınız. Düşünürsünüz olan biteni. Aslında yaşananlar öylesine gariptir ki, bir rüya olmasını istersiniz. Değerinden fazla veriyorum insanlara, akıllanmam lazım diyerek yüzleşmede bulunursunuz.

Günün güzellikleri yolunuzu aydınlatsın. Can-ı gönülden sevgilerimle,2016 Yılı Mersin Üni. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Mezunu. Gezmeyi ve hayvanları çok sever. Sizler için derlediği bilgileri bu portal üzerinden sizinle paylaşmaktadır...


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Paylaşım